anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Extindere de rețea fibra Orange - Strada Tehnicii, Dumbrăvița, Timiș

davidr
Junior
Dorim sa facem o extindere de rețea la internet și tv prin fibra. Știm ca este în capătul străzii fibra. Cum putem proceda?
Mulțumesc
1 Soluţie acceptată‚

Salut, @davidr! Am primit raspunsul colegilor nostri care iti multumesc pentru feedback. Din pacate, in momentul de fata nu exista in plan o extindere a retelei in zona mentionata de tine. Colegii ne--au transmis ca vor tine cont pe viitor de solicitarea ta.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

DanielaH
Moderator
@davidr, bun venit în Comunitate! Ne bucură interesul tău pentru serviciile Orange prin fibră. Vom întreba colegii despre situația din zona ta și vom reveni cu un răspuns.

And04
Senior
Salutare :) Daca tot a fost deschis acest topic, as vrea sa intreb daca se va extinde reteaua de fibra si sat Varnita, comuna Sirna, judet Prahova. Am discutat cu un operator insa nu am primit un raspuns concret. Mentionez ca sunt multe familii care doresc sa foloseasca serviciile de internet si televiziune de la Orange. Astept un raspuns daca se poate! Multumesc anticipat!

davidr
Junior
Mulțumesc aștept răspunsul dumneavoastră. Doresc sa specific suntem undeva la 4 persoane care doresc să facem contract.

DanielaH
Moderator
Salut din nou, davidr! Pentru a putea oferi un răspuns, colegii noștri au nevoie de adresa exactă/ completă. Așteptăm răspunsul tău la mesajul privat pe care ți l-am trimis pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate. Mulțumim.

DanielaH
Moderator
@And04, am întrebat colegii și despre zona ta. Revenim când avem un răspuns.

And04
Senior
Va multumesc mult! Astept cu interes raspunsul! 🙂

Salut, @davidr! Am primit raspunsul colegilor nostri care iti multumesc pentru feedback. Din pacate, in momentul de fata nu exista in plan o extindere a retelei in zona mentionata de tine. Colegii ne--au transmis ca vor tine cont pe viitor de solicitarea ta.

davidr
Junior
Buna , multumesc pentru raspuns dar din decembrie un coleg din orange ne-a asigurat ca va ajunge in cel mai scurt timp internetul la noi este vorba de cativa metri. Daca doriti va dau si detaliile colegului dumneavoastra. Doresc sa specific ca vecini de peste drum au internet de la dumneavoastră tot prin fibra și interesant ca la noi nu se poate. Dorim soluționarea problemei cat mai repede posibil. Mulțumim

Salut, And04! Cu parere de rau pentru raspunsul intarziat, colegii ne-au confirmat ca momentan nu avem eligibilitate in Prahova, in zona mentionata de tine si nu avem informatii legate de extinderea retelei aici.