anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Este cineva care are internet fix și televiziune cu abonament Love care conține și un router wi-fi 6 gratis

VasiClau
Junior
Eu am abonament Love Fibra 500 și TV Esențial dar nu au montat router wi-fi 6 cum scrie în abonament au montat router wi-fi 5
8 Răspunsuri 8

DanielaH
Moderator
@VasiClau, ai încercat să iei legătura cu colegii noștri de la Serviciul Clienți?

Vio73
#StarMember
Salutare! Așa i-au montat și sorei mele, dar au spus că nu au incă pe stoc acest ont ( wifi 6) sau au prea multe din modelul wifi 5. Sincer vorbind, nici nu te ajută cu ceva in plus dacă ai net de 500, pentru că tot în jur de 465 / 235 Mbps vei prinde. Nu că le iau apărarea, dar practic, nu cred că vei vedea vreo diferență. Doar dacă aveai de 1000 te ajută, pentru că luai mai mult de 680 pe wifi

VasiClau
Junior
La Serviciul Clienți am sunat și mi-au spus ca doar la Fibra 2000 îți montează wi-fi 6

Vio73
#StarMember
Sper că ai primit o ofertă bună și te asigur că e ok internetul și așa!

VasiClau
Junior
De ce scrie pe site și pliante ca la abonament Fibra 500,1000 este inclus wi-fi 6 și de fapt îți montează Wi-fi 5

AkkYleX
Începător
Aceasi chestie am patit si eu, mi-a fost promis WiFi 6 la net de 1000 si nu am primit, practic fac reclama degeaba. Si acuma daca vreau WiFi 6 tre sa schimb la net de 2000 si sa imi pierd toate reducerile, ca de, e greu sa spui din prima cum sta treaba...

FLo1
#StarMember
@AkkYleX: "Promisiunile" sunt pentru a te aduce la masa semnării, ulterior nu mai contează. Totuși, mai ai o șansă dacă ai o ofertă prealabilă sau contractul semnat pe wifi6. Altfel e cam tardiv și ești la mila lor.

Anna1
Începător

Cât plătești lunar la abonament?