anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Proiect intre Continental Sibiu și Orange

Laura_cio
Senior
Aveți detalii și păreri despre inițiativa Continental Sibiu in parteneriat cu Orange?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Continental, companie tehnologică, alături de Orange România, oferă acces gratuit la internet Wi-Fi în peste 100 de autobuze ale Societății de transport public local Sibiu, Tursib. Călătorii se pot conecta la ceea ce este important pentru ei la viteze de până la 500Mbps, în cea mai performantă rețea 4G+ din România. https://www.orange.ro/newsroom/comunicat/servicii-5/wi-fi-gratuit-in-peste-100-de-autobuze-oferit-de-continental-sibiu-prin-orange-romania-1115

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Ascary
Campion certificat
Continental, companie tehnologică, alături de Orange România, oferă acces gratuit la internet Wi-Fi în peste 100 de autobuze ale Societății de transport public local Sibiu, Tursib. Călătorii se pot conecta la ceea ce este important pentru ei la viteze de până la 500Mbps, în cea mai performantă rețea 4G+ din România. https://www.orange.ro/newsroom/comunicat/servicii-5/wi-fi-gratuit-in-peste-100-de-autobuze-oferit-de-continental-sibiu-prin-orange-romania-1115

Miha_Z
#StarMember
Se refera la Wi-Fi gratuit in peste 100 de autobuze oferit de Continental Sibiu prin Orange Romania. Interesanta strategia, ca-ti ofera o plimbare mai placuta prin oras prin conectarea gratuita la internet. Dar poate fi si riscanta folosirea de wi-fi gratuit in ceea ce priveste sistemul de protectie oferit.

Vio73
#StarMember
Wi-fi gratuit în autobuzele din Sibiu. Am și văzut!

Romeo_
Senior certificat
Laura,inca nu am fost in Sibiu sa circul cu autobuzul dar nu este exclus sa merg.Promit sa scriu detaliat de la fata locului daca ajung si vad cum functioneaza. ;))

Vio73
#StarMember
Cam așa se traduce civilizația. Am văzut cum stă treaba la fața locului.

Miha_Z
#StarMember
Vio73, cunoscand si riscurile la wi-fi gratis te-ai conectat si tu? Ai incercat noua tehnologie a mijloacelor in comun?

Vio73
#StarMember
Nu m-am conectat, dar mi-a plăcut ce am văzut.

Arsaluis
Junior entuziast
Dap, am si beneficiat de Wi-Fi in autobuzele Tursib. Ma consider privilegiata ca locuiesc in Sibiu 🙂

Vio73
#StarMember
Mi-a plăcut foarte mult ce am văzut la Sibiu. Nu mai poposisem de vreo 6-7 ani în orașul de pe Cibin, doar pe la margini.