anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Beneficii

NickyS
Community Manager
Community Manager

Descoperă beneficiile de a fi membru în Comunitatea Orange

Ești curios să afli ce ai de câștigat dacă faci parte din Comunitatea Orange? Ne-am gândit să îți oferim 2 tipuri de beneficii: cele imediate, de care te poți bucura în timp real, după realizarea unor activități în Comunitate (badge-uri) și recompensele care pot fi deblocate în timp, dacă sunt îndeplinite niște condiții (niveluri și badge-uri). Pe lângă acestea vom organiza și concursuri cu premii.

Ce înseamnă aceste recompense de fapt?

Badge-uri

Le mai numim și ecusoane sau insigne. Pe acestea le primești atunci când realizezi activități în comunitate, o dată sau de mai multe ori. Hai să îți prezint câteva:

- Salut - primești acest badge atunci când devii membru

- Primul răspuns oferit - primești acest badge după ce postezi primul tău răspuns

- 5 soluții oferite - ai răspuns la întrebări în Comunitate și 5 dintre răspunsurile oferite au fost marcate cu "Soluție" (cele mai bune răspunsuri)

 Intră constant în Comunitate pentru că o să adăugăm noi badge-uri pentru tine!

Niveluri

Când te înregistrezi în Comunitate primești automat nivelul de “Vizitator”. Următoarele  niveluri le poți debloca dacă îndeplinești mai multe condiții: o anumită vechime în Comunitate (număr zile), un anumit număr de răspunsuri oferite/ întrebări publicate, un anumit număr de aprecieri.

Nivelul va arăta celorlalți membri gradul tău de experiență și de cunoaștere a serviciilor și produselor Orange, dar nu numai. Îți dorești să fii Campion?

123 Răspunsuri 123

LicaM4
Începător

Nu stiam ca exista comunitatea orange. E ca un fel de tpu?😂

 Super

user_16858221
Începător

Da

Colombo
Junior

Interesant 

Cristinel59
Începător

Bună ziua, comunitate Orange.

1Mihai1
Începător

Cu siguranță 

user_17809695
Începător

Da

acam
Începător

Ok

UTudor
Începător

Salut . Aștept cu entuziasm proiectul acesta 💪

Si eu

BDCG
Începător

Daaaa

Bozamarius
Începător

Nickys

Bozamarius
Începător

Nickys 

tibfod65
Junior

Da. 

 

user_18082514
Începător

La Orange sunt în jur de 20 ani iar am abonamentul de 2ani, și 9luni.