anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Solicitare răspuns in scris explicatii factura

user_17108706
Începător

Bună seara. 

Va rog sa mi trimiteți în scris care este motivul pentru care factura emisa în data de 12 decembrie este cu mult diferita de cele emise lunile anterioare?

De ce lunile anterioare valoarea pachet Orange și abonament voce era de 66.70 lei ×2 ( ff emisa in 12 noiembrie);

Aceleasi servicii cu valoare 66.26 lei×2,respectiv in ff emisa pe 12 octombrie .

Verificând curs euro la ff emisă în 12 noiembrie am avut 4.9634 lei, iar în ff emisa pe 12 decembrie  am avut  5.0162 lei. Diferența de 20lei la ff de la o luna la alta.

Aștept cu interes răspunsul dumneavoastră. 

Va mulțumesc. 

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@user_17108706: Bun venit în Comunitate. În factura din 12 noiembrie găsești toate explicațiile care au condus la acea sumă de plată. Mai exact, creșterea în medie cu 1€/tip de abonament deținut, respectiv trecerea de la cursul BNR la un curs al ING ca referință. La acestea ai avut 30 de zile de contestare /reziliere contracte în cazul neacceptării condițiilor. Necontestarea modificărilor a condus tacit la acceptarea acestor modificări. Nu ești singurul afectat de aceste modificări. 

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

FLo1
#StarMember

@user_17108706: Bun venit în Comunitate. În factura din 12 noiembrie găsești toate explicațiile care au condus la acea sumă de plată. Mai exact, creșterea în medie cu 1€/tip de abonament deținut, respectiv trecerea de la cursul BNR la un curs al ING ca referință. La acestea ai avut 30 de zile de contestare /reziliere contracte în cazul neacceptării condițiilor. Necontestarea modificărilor a condus tacit la acceptarea acestor modificări. Nu ești singurul afectat de aceste modificări.