anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se poate plati factura de abonament cu cardul, partial, din My Orange?

Klin
Junior
Se poate plati factura de abonament cu cardul, partial? Din My Orange?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Buna @Klin, se poate plati factura parțial cu cardul din My Orange cu ce suma dorești. Eu am făcut o simulare și deși mai aveam bani in cont am editat și am pus ca suma de plata 10 Ron. Langa suma de achitat ai un pix, apeși pe el și apoi treci ce suma vrei să achiți. Ulterior apeși plătește online și introduci datele cardului. Am atașat și imagini, poate îți sunt de ajutor. Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Jay
Campion certificat
Salut! Se poate achita factura si partial, modificand manual suma, de la pagina unde ai spatiul pentru a scrie datele cardului..

FM
Explorator
Din ce stiu se poate plati partial factura, dar din versiunea veche a My Orange, de pe desktop.

Jay
Campion certificat
Eu am platit din My Orange, aplicatia pentru mobil, initial valoarea facturii, apoi valoarea ratei.. cu siguranta se poate achita partial din aplicatie, doar ca, nu m-am gandit ca va intreba cineva si, poate n-am fost foarte atenta, sa retin exact pasii.. asa imi amintesc, ca am modificat suma in pagina unde se pot scrie si datele cardului, inainte de a apasa pe achita/plateste.. momentan nu am de plata, ca sa pot face o verificare..

FM
Explorator
Inseamna ca au remediat si se poate plati partial si din aplicatie. Stiu ca am vrut sa achit odata partial si nu reuseam, asa ca am vorbit cu ei pe chat si mi-au zis ca pot doar din versiunea veche, de pe desktop.

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salut Klin! Da, se poate achita factura si prin metoda partială, asta doar daca modifici suma tu personal, adică manual. Și acolo, dupa ce ai bagat suma manual, introduci datele personale ale cardului pe care îl deți. Dacă răspunsul a fost cel căutat de către tine, nu ezita să apeși pe butonul SOLUȚIE.

Miha_Z
#StarMember
Buna @Klin, se poate plati factura parțial cu cardul din My Orange cu ce suma dorești. Eu am făcut o simulare și deși mai aveam bani in cont am editat și am pus ca suma de plata 10 Ron. Langa suma de achitat ai un pix, apeși pe el și apoi treci ce suma vrei să achiți. Ulterior apeși plătește online și introduci datele cardului. Am atașat și imagini, poate îți sunt de ajutor. Succes!

Vio73
#StarMember
Cum să nu? Se poate fără probleme! Eu fac de ani de zile aşa, plătind în avans o anumită sumă şi apoi plătesc ce trebuie şi tot aşa, lună de lună!

Niculina68
Începător
Am vrut să plătesc cu cardul suma parțială nu am putut așa că am achitat integral.

adrian87n
Cunoscător
Salut @Klin. da se poate.. cand mergi la Tabul Facturi, si alegi PLATESTE ACUM, ai langa suma un creion , apesi acolo si modifici suma, si mergi la pasii urmatori si asa achiti factura partial.

Evo
Începător
Da, se poate.