anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Aveti in My Orange optiunea "Descarca detalii factura" ?

RafaHelper
#StarMember
Salutare,
‏‏‎ ‎
Am vrut sa verific detaliile ultimei facturi si nu imi apare optiunea "Descarca detalii factura" pentru nici o factura emisa.
Asa apare si la voi sau problema este doar pe contul meu?
Am incercat de pe desktop dar si din aplicatia de Android.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut tuturor! Colegii ne-au confirmat că problema a fost remediată. Opțiunea de descărcare este din nou disponibilă în My Orange. Sper că și la voi este OK acum.

Vizualizare soluţie în postul original

15 Răspunsuri 15

DanielaH
Moderator
@rafa.helper, așa este, în acest moment, pentru unele conturi de My Orange, lipsește opțiunea "Descarcă detalii factură". Vom reveni cu update când vom avea confirmarea că opțiunea a devenit disponibilă.

tomaciprian
Cunoscător
@rafa.helper La mine apare optiunea de "descarca detalii factura" si functioneaza sa o descarc.

RafaHelper
#StarMember
Mulțumesc pentru răspuns, astept sa se rezolve!

Jay
Campion certificat
Si eu am aceleasi optiuni, fara detalii factura.. Doar in factura care vine pe mail, trimisa dupa emitere, apar detaliile.. Am incercat inclusiv sa trimit pe mail, in ideea ca poate, asa, o pot vedea cu tot cu detalii, insa, pe mail, vine doar factura consolidata, asa cum poate fi vazuta si daca incerci s-o descarci din cont..

Vio73
#StarMember
La mine funcționează fără probleme și sper să rămână așa.

simo_4
Începător
Daniela H. multumim pt lamuriri! Nu am sa inteleg niciodata asta cu ... pt unele conturi nu se poate... adica pentru unii cum se poate ?

Abonat
Explorator entuziast
Chiar azi aveam și eu nevoie de Detalii Factură...și nu-mi apare! - Deși am impresia că aveam acea opțiune pe cont chiar și lunile trecute, acum văd că ultima factură la care apare opțiunea este din oct.2019. - Apoi am luat un telefon în rate și a dispărut definitiv opțiunea de detalii - oare există o corelație aici? Toți "ăștia" fără detalii factură avem rate la Orange? 🙂

Jay
Campion certificat
@Abonat, eu n-am rate, deci nu poate fi asta.. 🙂

RafaHelper
#StarMember
Salut @Abonat, Eu nu am rate pe factura si inca nu imi apare optiunea.

Abonat
Explorator entuziast
Totuși, azi am primit și prin email factura. - Și când o descarc, primesc toate cele multe pagini de care am nevoie (în MyOrange are doar 2 pagini=Factura Consolidată).

DanielaH
Moderator
Salut tuturor! Colegii ne-au confirmat că problema a fost remediată. Opțiunea de descărcare este din nou disponibilă în My Orange. Sper că și la voi este OK acum.

RafaHelper
#StarMember
Multumesc @DanielaH! Confirm ca acum apare optiunea in contul meu.

Jay
Campion certificat
Noile opțiuni disponibile :)... de luna asta, ca luna trecuta îmi amintesc ca se vedeau mai multe opțiuni.. Încă nu pot vedea factura din luna august, dar, nu cred ca asta este problema, ca sunt vechi sau platite celelalte.. Am verificat și pe laptop, aceleași 2 optiuni le am și acolo..

DanielaH
Moderator
@Jay, te referi la opțiunea "Descarcă detalii factură"? În acest moment pentru o parte din clienți ea nu este disponibilă în My Orange. Este o situație cunoscută și colegii noștri lucrează la remedierea ei. Vom reveni aici când opțiunea va fi din nou disponibilă.