anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot plati doar mobilul daca pe factura am si net si televiziune?

Onici
Junior
Pot plati doar abonamentul de mobil, daca pe factura am si net si televiziune?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@Onici: Bun venit in Comunitate. Poți să plătești parțial, dar aceasta nu înseamnă că ai plătit complet anumite servicii de pe factură. Poate doar dacă serviciile erau pe facturi distincte, dar înțeleg că nu este cazul la tine. În cazul tău, eventual poți solicita o amânare a plății, prin apel la 300 sau online prin chat-ul Djingo.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

FLo1
#StarMember
@Onici: Bun venit in Comunitate. Poți să plătești parțial, dar aceasta nu înseamnă că ai plătit complet anumite servicii de pe factură. Poate doar dacă serviciile erau pe facturi distincte, dar înțeleg că nu este cazul la tine. În cazul tău, eventual poți solicita o amânare a plății, prin apel la 300 sau online prin chat-ul Djingo.

Vio73
#StarMember
Salutare! Sigur că poți, dar din păcate, chiar prin amânarea plății la celelalte servicii, riști suspendarea și apoi trebuie să plătești penalități și o taxă de reconectare a serviciilor. Din păcate, astea sunt opțiunile. Baftă!

Onici
Junior
Vreau doar mobilul si rata sa platesc. Am cerut rezilierea contractului si nu vor. Vreau sa fie separat pe factura.

Vio73
#StarMember
Din păcate, dacă vrei să renunți la un serviciu, trebuie să ajungi cu ei la o înțelegere, altfel vei avea ceva de plată.

Onici
Junior
Din pacate, nu ai cu cine.

FLo1
#StarMember
@Onici: Cum ai ramas cu plata? Cum nu cred ca se va accepta plata ”doar servicii voce”, poți discuta pentru amânare plată sau plată parțială, urmând să vezi până când se poate amâna restul de plată rămas din valoarea facturii.