anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Noi facilitati prin factura Orange ( Plata Youtube Premium)

a_d_y
Junior entuziast
Daca inca nu stiai, pe factura Orange Romania, poti plati si abonamentul Youtube Premium + aplicatii din Google Play.
Ca sugestie, ar fi in regula sa fie trecut pe site si acest lucru. Mi se pare o facilitate interesanta combinata cu mai multe servicii ( Orange Money, plata in 14 zile , puncte thank you)
Spre ex, pe factura ta orange poti plati:
- abonament netflix
- abonament youtube premium
- aplicatii din google play
Important este sa se selecteze de pe telefonul mobil modalitatea prin Orange. Pe laptop/PC, nu merge
15 Răspunsuri 15

Vio73
#StarMember
Mulțumim frumos! Este din ce în ce mai bine!

svetalex
Senior certificat
De abonamentul pentru Netflix știam. Celelate nu. În plus știu că se mai poate plăti abonament la Deezer prin Orange

teacher_
#StarMember
Foarte interesante informații.. YouTube a intrat și pe piața asta, a plăților online?

a_d_y
Junior entuziast
Se pare ca da. Eu personal le am pe toate la un loc pentru ca sunt mult mai avantajat. Desi vine factura mai mare, o pot plati in 14 zile, mi se aloca puncte thank you mai multe si beneficiez de 10% reducere la factura prin Orange Money! Mai fac asa si cu cinemagia pentru bilete. In plus, acest lucru este disponibil si in alte tari unde este prezent Orange https://www.orange.be/fr/blog/youtube-music-est-arrive-en-belgique

a_d_y
Junior entuziast
Cred ca in zona asta ar fi in regula sa fie actualizat. Plateste prin factura ta Orange, streamul de muzica preferat: Deezer, Youtube Music, Google Play Music, Youtube Premium

Razvan
#StarMember
Eu am primit ieri sms de la Orange, ca cineva mi-ar fi accesat contul my Orange și ar fi activat un abonament Netflix. Trebuie să investighez mai mult.

Ascary
Campion certificat
"Plateste prin factura ta Orange, streamul de muzica preferat: Deezer, Youtube Music, Google Play Music, Youtube Premium" ***** Eu zic sa nu mai aruncati banii pe fereastră. Chiar nu aveti nevoie de lucrurile astea.

Razvan
#StarMember
Societate de consum, gusturile nu se discută, fiecare este liber să cheltuie cum dorește avuția personală.

Ascary
Campion certificat
E o perioadă cam dificilă pentru multă lume. Strict la asta mă refeream.

FaraUnID
Campion certificat
Fara sa ma pasioneze prea tare subiectul, dar din cate inteleg eu printre facilitatile acestui Youtube Premium se numara accesarea continutului fara ca utilizatorul sa fie bombardat cu reclame plus optiunea a descarca continut si ascultat ulterior offline. 1 - Orice adblocker setat corespunzator te scapa de reclame si tracking systems. 2 - In www exista N site-uri si aplicatii care permit descarcarea in mod gratuita a clipurilor de pe Youtube si conversia acestora in fisiere .MP3

Razvan
#StarMember
Bine, personal nu dau bani, pe ceva ce se poate găsi gratis, acu fiecare face cum știe el mai bine.

Vio73
#StarMember
E normal! Fiecare alege ce dorește, în funcție de buget și preferințe!

RafaHelper
#StarMember
Salut @a_d_y, Tu ai varianta Family de platesti 39 de lei pentru YouTube premium?

a_d_y
Junior entuziast
Da, am varianta family cu 6 conturi ( adrese de mail)