anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura pentru Internet home

Georox
Începător
Asi dori sa stiu va rog cum pot primi factura de internet prin fibra in contul meu de orange
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Daca ai cont My Orange o regasesti acolo in sectiunea ”consum si facturi”. Initial iti apare factura totala, apoi defalcata pentru fiecare numar in parte.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Miha_Z
#StarMember
Daca ai cont My Orange o regasesti acolo in sectiunea ”consum si facturi”. Initial iti apare factura totala, apoi defalcata pentru fiecare numar in parte.

teacher_
#StarMember
Îți regăsești toate facturile în contul meu Orange. Trebuie sa îți adaugi numărul alocat la internet în aplicația My Orange, la secțiunea Numerele mele, apoi adaugă număr și apoi vei beneficia de vizualizarea facturilor în contul meu. Ai in screen shot ordinea din contul meu. Daca nu te descurci, sa ne scrii. Succes!

Miha_Z
#StarMember
Eu fiind titular de mai multe abonamente n-am fost nevoita niciodata sa introduc niciun numar ulterior in aplicatie. Imi apareau toate, iar cand factura se emitea imi aparea factura totala si apoi sumele de plata pentru fiecare abonament in parte. Ma gandesc ca trebuie adaugat in cont daca ai mai multe cartele PrePay si vrei sa le gestionezi din My Orange.

Vio73
#StarMember
Facturile Orange le regăsești în My Orange, chiar și detaliate.