anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura incarcata

LMoglan21
Junior

Cum as putea sa ii contacted pe cei de la orange

Mi-au bagat o factura pt telefon Mobil,ceea ce eu nu am

Am incercat sa sun la 0374300300

Dar te termina cu nervii,ca nu reusesc sa vorbesc cu nimeni,doar robotul vorbeste care imi spune ca nu bag corect nunarul de abonat si altele.

Daca ma poate ajuta careva cu un numar de telefon (mentionez ca sun din uk)unde as pute avirbii cu ei direct

Multumesc

 

 

8 Răspunsuri 8

Pololică
#StarMember

In afara de numerele oficiale de pe pagina de contact, nu prea ai solutii.

Ai varianta sa relami scris (tot pe pagina de contact) si sa astepti sa te sune. La mine a durat intre cateva ore si o saptamana sa fiu sunat (bine, au fost si doua probleme care nu aveau legatura una cu alta, dar nici nu au fost consecutive, ci la cateva luni distanta).

Multumesc de raspuns .am sa incerc si asta

 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Numar direct nu cred ca ai de unde sa obtii. Din international, apelezi +40 374 300 300. Pentru transfer la operator, poti folosi siccesiunea de comenzi: 1-1-1-0 (indiferent ce spune robotul).

Client Orange

Ce e frustrant e ca am.sunat la numarul.asta si imi cer numar de cont,si cand in bag jn telefon zice ca nu e bun...si ma tine asa pana imi inchide

Salutare!

Atunci îi contactezi prin Chat Djingo, chiar de acum. Poți să le scrii și din secțiunea Contact/ contactează-ne din My Orange chiar acum și mâine vei primi răspunsul.

Succes!

GeorgianaD
Moderator

Salutare, @LMoglan21 ! Bine ai venit în Comunitatea Orange!

Ai încercat și varianta chat-ului Djingo (ceri “transfer operator”)? Atunci când suni la numarul 300, poți să folosești în meniul interactiv tastele 1-1-1-0. 

Te așteptăm cu feedback!

DanielaH
Moderator

@LMoglan21, ai luat legatura cu colegii noștri? S-a clarificat situația cu factura?

LMoglan21
Junior

Inca nu ma contactat nimeni