anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu mai pot platii factura pentru un prieten din aplicație?

Maneaionela
Începător
 
12 Răspunsuri 12

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Buna Ionela,

Ce anume se intampla cand incerci sa platesti? Poti atasa un screenshot, ceva?

Client Orange

Screenshot_20221124_142921_com.orange.contultauorange.jpg

 asta se întâmplă de o luna, pana atunci am putut sa plătesc

Ionela, bun venit in Comunitate!!!

Ai aplicația actualizată? Dacă e actualizată și tot nu merge, dezinstaleaz-o și reinstaleaz-o. La mine merge aceasta secțiune...

Este actualizata din 18. Nov, am încercat și dezinstalarea și instalarea la loc, și la fel face

Ma gândesc că poate problema ar fi că ești în roaming...

Nu cred ca ar fi o problema asta, sunt de 4 ani în Roaming, factura mea a mers sa o plătesc saptamana trecuta, dar când încerc sa o plătesc pe a fratelui meu nu merge, asa am pățit și lua trecuta, pana acum nu am avut nici o problema 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Incearca, te rog, si de aici.

Client Orange

DanielaH_0-1669363497325.png

 am încercat nu pot sa scriu decât nr apoi nimic

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Ok, numarul de telefon nu trebuie sa fie vizibil. 🙂 Oricum, numarul mai e de actualitate...? S-au facut ceva modificari? Altfel, nu stiu de ce n-ar merge. Pare ca nu trece de primul pas. E posibil sa fie o problema ori cu site-ul ori cu numarul.

Incearca eventual sa dai un telefon (sau sa dea titularul) la 300 (daca e in tara) sau +40374 300 300 (din orice retea), sau sa ia legatura cu un consultant pe chat-ul Djingo si vezi daca se poate face ceva.

Client Orange

Vio73
#StarMember

DanielaH
Moderator

@Maneaionela, vom edita noi atașamentul postat de tine pentru și vom ascunde numărul de telefon.

Ai reușit să plătești factura?

Mulțumesc frumos! Nu am reușit.