anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum sa fac sa vad facturile de TV in aplicatia myOrange?

alexof1998
Junior
Buna seara! Nu am un numar de orange dar am abonament tv...intru in aplicatia MyOrange insa nu pot vedea facturile in cont pentru ca imi cere sa adaug un nr. de orange desi la semnarea contractului am dat nr. de telekom pe care il detin.
Cum sa fac sa vad facturile in aplicatie pentru a le putea plati online?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, alexof1998! În contul My Orange trebuie să alegi tab-ul "adaugă abonament TV sau internet fix", apoi introduci codul de abonat și parola Thank You. Să ne spui, te rog, dacă ai reușit.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember
Alexof, bun venit in Comunitate!!! Serviciul de tv e de la Orange sau Telekom România Communications? Daca e a doua varianta, trebuie sa accesezi MyAccount, unde poti introduce numarul Telekom. "Contul MyAccount poate fi în continuare accesat în browser din pagina https://fix.telekom.ro/ Aplicația mobilă devine My Account Fix și trebuie descărcată din Google Play, App Store sau Huawei Store. Aplicația este disponibilă doar pentru clienții Telekom România Communications și cuprinde aceleași servicii ca înainte de tranzacție. Datele de logare rămân și ele aceleași. Clienții Orange vor avea în continuare la dispoziție contul și aplicația My Orange cu toate funcționalitățile cu care suntem obișnuiți." DETALII: https://comunitate.orange.ro/questions/2786137-ce-cont-online-voi-avea-daca-sunt-client-telekom-romania-communications

DanielaH
Moderator
Salut, alexof1998! În contul My Orange trebuie să alegi tab-ul "adaugă abonament TV sau internet fix", apoi introduci codul de abonat și parola Thank You. Să ne spui, te rog, dacă ai reușit.

alexof1998
Junior
Am reinstalat aplicatia ..am intrat in contul creat si acum imi apareau toate detaliile acolo

Saila_Elisabeta
Explorator
Poți sa vezi dacă verifici în aplicație la contract!

FLo1
#StarMember
@Saila: Ce anume se poate să ”verifici în aplicație la contract”? Facturile aferente abonamentului? Că despre aceasta era discuția.... :))