anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot plati factura orange din secțiunea pinata party?

Mitică
Junior

Bună ziua, cine îmi poate da mai multe detalii despre cum pot plati factura orange din secțiunea plătește factură din pinata party? Eu apăs plătește factură și mai departe nu mai am butoane pentru finalizare plată 😟🤔 mulțumesc

1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember

Salut! 

 

Acțiunea “Plată factură” va fi recompensată cu 5 Pinate care valoareaza 70 puncte fiecare și se acordă exclusiv pentru prima plată de factură pe fiecare cod de abonat administrat în cont în decursul unei luni calendaristice din perioada Campaniei.

 

Concret, nu trebuie sa fii în Piñata Party pentru a primi bonusul, trebuie doar sa efectuezi plata din aplicația My Orange, după ce ai acceptat condițiile Piñata Party 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

teacher_
#StarMember

Salut! 

 

Acțiunea “Plată factură” va fi recompensată cu 5 Pinate care valoareaza 70 puncte fiecare și se acordă exclusiv pentru prima plată de factură pe fiecare cod de abonat administrat în cont în decursul unei luni calendaristice din perioada Campaniei.

 

Concret, nu trebuie sa fii în Piñata Party pentru a primi bonusul, trebuie doar sa efectuezi plata din aplicația My Orange, după ce ai acceptat condițiile Piñata Party 

Salutare!

Numai prima dată într-o lună poți face plata facturii prin pinata. Apoi apare blurată, ca și la mine.

Baftă!

Am înțeles, mulțumesc

Așa este, am și făcut acțiunea și mi a dat pinatele, mulțumesc frumos🥰👍

FLo1
#StarMember

@Mitică: Într-adevăr, după un ultim update al MyOrange la plata facturii din Pinata Party nu ai mai fost redirecționat în pagina de plată a facturii, ci doar la lista cu facturi. Dar atât timp cât plătești din MyOrange taskul va fi considerat și punctele alocate. Posibil între timp să se rectifice problema aplicației.