anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot obtine o factura detaliata pe un numar de telefon?

OrescoviciBogda
Începător

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti cum pot obtine o factura detaliata pe un numar de telefon, adica factura cu numerele de telefon la care am sunat si de la care am fost sunat, evident, pe un interval de 1 luna de zile calendaristic?

Multumesc frumos

Bogdan

 

1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember

Bogdan, bun venit in Comunitate!!!

Lista cu apelurile efectuate de pe telefonul tău o ai atât în aplicația My Orange, cât și pe varianta desktop a My Orange. O poți descărca și din mailul pe care primești factura. Lista cu apelurile recente o găsești în aplicație , apeși Altele-Detalii convorbiri  și în josul listei găsești iconița de descărcare. Lista curentă se actualizează cam cu o întârziere de 72 de ore.

Atenție!!! Listele acestea cuprind DOAR apelurile efectuate de tine, NU și cele primite!!!

Screenshot_20230515_150426.jpg

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

delfinas
#StarMember

Bogdan, bun venit in Comunitate!!!

Lista cu apelurile efectuate de pe telefonul tău o ai atât în aplicația My Orange, cât și pe varianta desktop a My Orange. O poți descărca și din mailul pe care primești factura. Lista cu apelurile recente o găsești în aplicație , apeși Altele-Detalii convorbiri  și în josul listei găsești iconița de descărcare. Lista curentă se actualizează cam cu o întârziere de 72 de ore.

Atenție!!! Listele acestea cuprind DOAR apelurile efectuate de tine, NU și cele primite!!!

Screenshot_20230515_150426.jpg

FLo1
#StarMember

@OrescoviciBogda: Bun venit în Comunitatea Orange. Desfășurătorul aferent apelurilor / SMS / trafic net efectuat îl poți obține din contul tău MyOrange asociat abonamentului tău, chiar și pe o perioadă de până la 24 de luni (vezi foto).

FLo1_0-1684155454262.png

Însă vezi că situațiile sunt lunare, chiar dacă te interesează întreaga situația din an. Din păcate situația referitoare la ”apeluri sau SMS-uri primite”, acestea sunt memorate doar în telefonul pe care au fost recepționate, cu condiția să nu fi fost șterse.

Te așteptăm pe topic pentru alte detalii. Numai bine.