anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum plătesc din aplicație toate cele trei abonamente?

Georgeta77
Începător

Daca am trei abonamente cum plătesc din aplicație toate cele trei abonamente deoarece mie îmi afișează doar suma de plată a abonamentului meu?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Adaugi si celelalte numere de telefon sau coduri de client, pe contul tau, si le administrezi tu.

Poti face asta, din contul tau My Orange (recomand versiunea de desktop, pentru ca ai acces la mai multe informatii, mai usor), si selectezi una dintre optiunile de mai jos.

arsradu_0-1665053906643.png

 

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Adaugi si celelalte numere de telefon sau coduri de client, pe contul tau, si le administrezi tu.

Poti face asta, din contul tau My Orange (recomand versiunea de desktop, pentru ca ai acces la mai multe informatii, mai usor), si selectezi una dintre optiunile de mai jos.

arsradu_0-1665053906643.png

 

Client Orange

delfinas
#StarMember

Georgeta, bun venit in Comunitate!!!

Toate trei sunt pe numele tau?

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă toate sunt pe numele tău, le poți adăuga în My Orange, astfel:

https://www.orange.ro/help/orange-expert/aplicatia-my-orange/cum-adaug-un-numar-de-telefon-in-my-ora...

După ce le adaugi, vor apărea toate și nu vor mai fi probleme!

Succes!

Pololică
#StarMember

Daca esti administratorul contului (Informatii cont), alege ca userul tau sa fie administratorul tuturor conturilor (sau cine este sa-ti ofere drepturile necesare). Asa le vezi pe toate (poti avea si 100 de numere, le poti plati pe toate).

PS: administrator de cont este si la persoane fizice si la juridice (e acelasi termen folosit).