anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce înseamnă x0D, x, x0C, 600,X02, toate aceste indicative înaintea numărului format?

Marius_B
Începător
Ce înseamnă aceste indicative înaintea numărului format?? X02;X0D,X, 600,x0C știe cineva? Mulțumesc
4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Salutare! Am să încerc eu. Cu toate că nu înțeleg exact la ce te referi, presupun că este vorba despre faptul că se scot in evidență numere de telefon care nu conțin toate cifrele, unele dintre acestea fiind înlocuite de litere cum ar fi: X, O, D, etc. Am văzut asta pe anumite site-uri, unde trebuie să parcurgi mai multe etape până a afla numărul întreg, iar în prima fază ți-l arată incomplet, arătând câteva cifre și apoi o combinație de litere. Dacă nu la asta te-ai referit, mă dau bătut! Sigur, pot sa mai fie prefixele unor state, zone din alte state, etc.

Marius_B
Începător
Asta încerc să aflu,și numerele apar complete dar înaintea lui 07 apare ori X, X0C,X0D...

Vio73
#StarMember
Unde sunt astea, la detalii convorbiri? Normal, ar trebui să ți le arate întregi, fără așa ceva. Mie mi le arată întregi! Să nu fie vreun bug sau altceva prin calculatoarele lor, pe contul tău. Eu nu am văzut așa ceva la mine niciodată și sunt de foarte multi ani la Orange . Probabil ceva la afișare!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Am mai avut un topic cu aceeasi problema in comunitate. Sunt probleme de afisare in desfasurator.
Client Orange