anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cand platesc factura orange trebuie sa am un minim de vârsta sau un act de identitate?

Andrei_Stefan
Începător
Daca vreau sa îmi bag niste bani într-un joc și aleg factura Orange,când merg sa o plătesc trebuie sa am un minim de vârsta sau un act de identitate ?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Buna! La plata facturii, daca se face intr-un magazin Orange sau partener, trebuie sa spui pentru ce numar faci plata si pe ce nume este acel numar de abonament. N-am auzit pana acum sa fii intrebat ce varsta ai sau sa se ceara un act de identitate. Interesanta intrebarea.. sper ca nu le faci vreo surpriza parintilor.. 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Jay
Campion certificat
Buna! La plata facturii, daca se face intr-un magazin Orange sau partener, trebuie sa spui pentru ce numar faci plata si pe ce nume este acel numar de abonament. N-am auzit pana acum sa fii intrebat ce varsta ai sau sa se ceara un act de identitate. Interesanta intrebarea.. sper ca nu le faci vreo surpriza parintilor.. 🙂

Firefly
Cunoscător
Pentru plata facturii trebuie sa ai in primul rand bani :)), nu glumesc! Imi amintesc ca aveam in jur de 12 ani si tata ma trimitea sa ii platesc Orange-ul, nimeni nu ma intreba nimic de varsta, doar numarul de telefon pentru care platesc si numele abonatului.