anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am un abonament vechi ce nu l-am achitat si vreau sa stiu cat este de plata, vreau sa il achit!

Alex_50
Începător

Plata abonament vechi

13 Răspunsuri 13

Razvan
Campion certificat
Ia legătura cu cei de la Orange prin apel la 0374300300, sau mail la serviciul.clienti@orange.com. De cât timp ți s-a închis abonamentul, că poate datoria ta a fost deja vândută către o firmă de recuperări a debitelor restante.

De vreo 3 ani.

DanielaH
Moderator
@Alex, bun venit în Comunitatea Orange! Dacă ai un cont My Orange, poți vizualiza și acolo suma de plată restantă.

Miha_Z
Campion
Buna Alex_50. Poti merge si intr-un Orange Shop sa ceri aceste informatii si poate reusesti chiar acolo sa si achiti datoria.

Vio73
Campion certificat
Poți să ceri lămuriri prin mai multe căi de comunicare, cum ar fi cele din link-ul de mai jos: https://www.orange.ro/help/cum-pot-sa-contactez-serviciul-clienti-187 Sper să rezolvi ce ți-ai propus! Succes!

Razvan
Campion certificat
@daniela, dacă i-a fost reziliat abonamentul, automat a fost închis și contul my Orange.

FLo1
Campion certificat
Daca nu ai acces la internet, nu uita varianta mai simpla de apelare: *100#

Jay
Campion certificat
Pai, nici exprimarea nu e clara.. poate doar bonamentul e vechi.. poate datoria e recenta.. ca totusi scrie dintr-un cont My Orange.. @Alex, pentru a primi un raspuns cat mai folositor, trebuie sa dai mai multe informatii, nu personale, ci despre situatie..

Razvan
Campion certificat
Eu înțeleg că nu-l mai are, a fost închis.

DanielaH
Moderator
@Alex, ai reușit să afli ce suma restantă ai de plătit? Cum ai procedat?

Nu am reusit sa aflu suma restanta

Alexandru2
Începător

Am un abonament vechi, și vreau sa știu cât e de plata.

@Alexandru2, abonamentul este activ sau a fost închis? Te-ai uitat în contul tău My Orange? Dă-ne mai multe detalii, te rugăm.