anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am un abonament vechi ce nu l-am achitat si vreau sa stiu cat este de plata, vreau sa il achit!

Alex_50
Începător

Plata abonament vechi

13 Răspunsuri 13

Razvan
#StarMember
Ia legătura cu cei de la Orange prin apel la 0374300300, sau mail la serviciul.clienti@orange.com. De cât timp ți s-a închis abonamentul, că poate datoria ta a fost deja vândută către o firmă de recuperări a debitelor restante.

De vreo 3 ani.

DanielaH
Moderator
@Alex, bun venit în Comunitatea Orange! Dacă ai un cont My Orange, poți vizualiza și acolo suma de plată restantă.

Miha_Z
#StarMember
Buna Alex_50. Poti merge si intr-un Orange Shop sa ceri aceste informatii si poate reusesti chiar acolo sa si achiti datoria.

Vio73
#StarMember
Poți să ceri lămuriri prin mai multe căi de comunicare, cum ar fi cele din link-ul de mai jos: https://www.orange.ro/help/cum-pot-sa-contactez-serviciul-clienti-187 Sper să rezolvi ce ți-ai propus! Succes!

Razvan
#StarMember
@daniela, dacă i-a fost reziliat abonamentul, automat a fost închis și contul my Orange.

FLo1
#StarMember
Daca nu ai acces la internet, nu uita varianta mai simpla de apelare: *100#

Jay
Campion certificat
Pai, nici exprimarea nu e clara.. poate doar bonamentul e vechi.. poate datoria e recenta.. ca totusi scrie dintr-un cont My Orange.. @Alex, pentru a primi un raspuns cat mai folositor, trebuie sa dai mai multe informatii, nu personale, ci despre situatie..

Razvan
#StarMember
Eu înțeleg că nu-l mai are, a fost închis.

DanielaH
Moderator
@Alex, ai reușit să afli ce suma restantă ai de plătit? Cum ai procedat?

Nu am reusit sa aflu suma restanta

Alexandru2
Începător

Am un abonament vechi, și vreau sa știu cât e de plata.

 

@Alexandru2, abonamentul este activ sau a fost închis? Te-ai uitat în contul tău My Orange? Dă-ne mai multe detalii, te rugăm.