anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament YouTube Premium

Diana2204
Începător

Buna, 

Am facut un abonament premium YouTube cu plata pe factura orange. Dar vad ca plata apare si pe cardul asociat la icloud. Stie cineva de ce si ce pot face? 
Multumesc!

1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember

Buna Diana,

Cred ca ar trebui sa te loghezi in contul tau YouTube, la setari (click pe fotografia de profil) apoi Abonamente cu plată.

Click pe abonamentul pe care dorești să îl anulezi, apoi apesi Continuă pentru a il anula. 

Va trebui sa selectezi un motiv pt anulare si apoi click pe inainte, la final selectezi ca da, vrei sa anulezi, si ar trebui sa fie ok.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember

Diana, bun venit in Comunitate!!!

Intra aici și vezi detalii despre plata YouTube Premium. Trebuie sa anulezi una din metodele de plata. Sper sa te ajute!

Anca07
#StarMember

Buna Diana,

Cred ca ar trebui sa te loghezi in contul tau YouTube, la setari (click pe fotografia de profil) apoi Abonamente cu plată.

Click pe abonamentul pe care dorești să îl anulezi, apoi apesi Continuă pentru a il anula. 

Va trebui sa selectezi un motiv pt anulare si apoi click pe inainte, la final selectezi ca da, vrei sa anulezi, si ar trebui sa fie ok.

Anca07
#StarMember

Buna Diana,

Ai reusit sa anulezi unul dintre abonamente? Te-au ajutat informatiile primite?

Buna,

Am un singur abonament pentru un singur cont de YouTube pe care nu vreau sa-l anulez. Am verificat si pe card suma apare doar in “sume retinute”, iar pe luna trecuta nu apare ca plata. Cred ca va ramane in sume retinute pana factureaza Orange. Revin cu detalii dupa emiterea facturii. 
Multumesc tuturor!