anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Smart plus 20 mai ofera number share gratuit?

user_16230770
Junior

Buna ziua, 

abonamentul smart plus 20 mai ofera number share gratuit pentru un dispozitiv?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

De cat timp ai abonamentul? Din cate stiu, ai Number Share gratuit doar in primele 24 de luni, dupa care te costa 2 Euro/luna.

Din cate observ, in oferta curenta inca este inclus. Dar, dupa cum ziceam, cred ca este doar in primele 24 de luni.

arsradu_0-1694688148210.png

Avem un topic similar aici.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

De cat timp ai abonamentul? Din cate stiu, ai Number Share gratuit doar in primele 24 de luni, dupa care te costa 2 Euro/luna.

Din cate observ, in oferta curenta inca este inclus. Dar, dupa cum ziceam, cred ca este doar in primele 24 de luni.

arsradu_0-1694688148210.png

Avem un topic similar aici.

Client Orange

user_16230770
Junior

Abonamentul este in prima luna si observ ca mi s-a facturat in continuare serviciul number share. Deci pentru 11.09-10.10 mi s-a facturat si abonamentul de 20 de euro, si 2 euro in plus pt number share.

user_16230770
Junior

De aceea si alesesem abonamentul, sa le cuprinda pe ambele

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Hmmm… si nu s-au scazut la final?

Daca nu…e posibil sa fie o problema pe cont. Caz in care, iti recomand sa iei legatura cu un consultant folosind unul dintre mijloacele de contact de aici.

Client Orange

user_16230770
Junior

Ms de raspuns.

Nu s-au scazut, am luat si legatura din myorange cu ei, raspunsul a venit relativ repede si evaziv, sa ma duc intr-un orange shop. Am senzatia ca nu s-a verificat nimic...

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Hmm…ciudat… Abonamentul a fost facut intr-un shop sau online/telefonic?

Client Orange

user_16230770
Junior

Abonamentul a fost modificat online. De la fun 12 + 2 number share am trecut la smart 20 din contul myorange.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Faci o poză cu oferta (eventual și cu contractul) și le explici ce dorești și pentru ce ai trecut la acest abonament aici (Trimite-ne un mesaj):

 

https://www.orange.ro/contact/

 

Baftă!

 

DanielaH
Moderator

@user_16230770, s-a rezolvat situația?

user_16230770
Junior

S-a deschis o sesizare si se verifica situatia.

Mulțumesc pentru răspuns. Te așteptăm să revii cu vești bune să ne spui cum s-a rezolvat.