anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Probleme apeluri applewatch celular

Alinv
Junior
Salut,am problema cu numbershare pe nr 072*******,avand un apple watch se cellular,nu primesc apeluri pe ceas in schimb pot efectua apeluri,am resetat cesul si degeaba,pana acum a functionat bine,au facut cei de la orange o modificare de retea in sistem,si de atunci a aparut problema.
1 Soluţie acceptată‚

Alinv
Junior
In aplicatia watch din telefon erau setate cele 2 numere pe activ, nr de la cartela inainte de portare si nr actual, am pus nr vechi de cartela pe inactiv si acum merge.

Vizualizare soluţie în postul original

21 Răspunsuri 21

Alinv
Junior
Salut,am luat legatura dar problema a fost din setarile aplicatiei din telefon,s_au modificat si nu inteleg cum,acum este ok Multumesc

delfinas
#StarMember
Ce setari si ce aplicatie mai exact? Detaliile pe care le oferi pot ajuta pe alti utilizatori care pot intampina aceeasi problema.

Alinv
Junior
In aplicatia watch din telefon erau setate cele 2 numere pe activ, nr de la cartela inainte de portare si nr actual, am pus nr vechi de cartela pe inactiv si acum merge.

delfinas
#StarMember
Ai dezactivat numărul vechi sau și pe cel actual?

Alinv
Junior
Numarul vechi, de pe cartela primita de la orange

delfinas
#StarMember
Așa, sa avem toate detaliile. Mulțumim!

DanielaH
Moderator
@Alinv, ne bucurăm că ai rezolvat. Am editat noi răspunsul tău și l-am marcat ca soluție pentru a fi de ajutor și altor utilizatori. Mulțumim și te mai așteptăm în Comunitate.