anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Probleme activare Esim in străinătate

Ami
Începător
Am întâmpinat o problema când am dorit activarea eSIM, când am scanat acel cod Qr mi-a apărut mesajul codul nu este valid. Am încercat sa contactez un consultant orange, el mi-a spus ca sa m-a deplasez in magazin. Din păcate nu pot face acest lucru pentru ca nu sunt in România. A mai întâmpinat cineva aceasta problema? Din păcate am nevoie de acest nr. de telefon pentru a putea accesa multe aplicații.
1 Soluţie acceptată‚

Ami
Începător
Scuze pentru întârziere, da, am rezolvat. Am făcut o împuternicire pentru o persoana care a fost intr-un magazin orange și a ridicat cartela sim. Mulțumesc

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
Salut, Ami! Bun venit în Comunitate! Ne vom interesa la colegii noștri să vedem dacă există vreo soluție alternativă mersului într-un Orange shop. Revenim.

DanielaH
Moderator
Colegii noștri au nevoie de mai multe detalii care implică contul tău personal. Pentru că astfel de informații nu pot fi făcute publice aici în Comunitate, ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

DanielaH
Moderator
@Ami, am văzut că nu ai mai revenit :(. Înțeleg că s-a rezolvat situația?

Ami
Începător
Scuze pentru întârziere, da, am rezolvat. Am făcut o împuternicire pentru o persoana care a fost intr-un magazin orange și a ridicat cartela sim. Mulțumesc

DanielaH
Moderator
Mă bucur că ai rezolvat și mulțumim pentru feedback! Te mai așteptăm.