anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Number share Galaxy Watch 3 LTE

sabbin
Începător
Am achizitionat un ceas Samsung Galaxy Watch 3LTE(SM-R845F)* de la EMAG si nu reusesc nici cum sa imi fac number share intre abonament si ceas.
Daca intru in aplicatia de Galaxy Wearable** -> Mobile Plans -> Set up a mobile plan (aceeasi sectiune ca la conectarea initiala) nu am nici o optiune de logare sau altceva. Acelasi lucru am avut si cand am conectat prima data ceasul si am dat skip.
Am doar mesajul "For more information, contact your service provider" nimic mai mult.
A mai avut cineva problema aceasta?
Multumesc
*Acelasi model de ceas este disponibil pe site-ul orange si in cadrul paginii de number share este trecut ca model suportat
** Aplicatia este la zi cu toate update-urile facute
16 Răspunsuri 16

dinastefan60
Începător
Am reușit să instalez Samsung pay pe Samsung s21 și pe Samsung Galaxy watch și merg foarte bine. Cine nu cunoaște sa nu mai vorbească aiure

IXela
Începător
Asa este ... Am rezolvat problema achizitionand un telefon Samsung iar activarea abonamentului mobil s-a facut fara probleme. Facand exceptie de politica de vanzari, imi pare totusi jenant ca nu suntem informati in acest sens macar odata cu activarea serviciului Number Share.