anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Schimbare router Huawei B311_279

violetavio
Junior

Buna ziua, mă numesc Viorica. Am un router  Huawei B311_279  la abonament internet fix și tv. As dori sa schimb routerul actual cu routerul Huawei  B535. Acum doi ani am primit acest router. Se poate?

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Bună!

De obicei, doar la retenție poți cere acest lucru, dar numai dacă îl au atunci pe stoc. Eu așa făceam când prelungeam, din doi in doi ani, ceream doar B 525 și B 535 în ultimii ani. Între timp am trecut pe fibră și nu a mai fost fost nevoie. 

Sper să poți face la fel, pentru că în timpul perioadei contractuale e foarte greu. Oricum, B 311 este praf ca router, atât ca semnal, cât și instabil pe partea de soft.

Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

FLo1
#StarMember

@violetavio: Este recomandat să nu dublăm topicurile pe aceleași subiecte. Să înțeleg că soluția aleasă de tine la topicul inițial nu este potrivită? 

Vio73
#StarMember

Bună!

De obicei, doar la retenție poți cere acest lucru, dar numai dacă îl au atunci pe stoc. Eu așa făceam când prelungeam, din doi in doi ani, ceream doar B 525 și B 535 în ultimii ani. Între timp am trecut pe fibră și nu a mai fost fost nevoie. 

Sper să poți face la fel, pentru că în timpul perioadei contractuale e foarte greu. Oricum, B 311 este praf ca router, atât ca semnal, cât și instabil pe partea de soft.

Baftă!

Mulțumesc 

Cu mare plăcere!

DanielaH
Moderator

Viorica, este vorba despre același router/ aceeași situație ca în topicul menționat de FLo1?

Putem uni cele două postări sau putem șterge, dacă este vorba de un topic dublat.

violetavio
Junior

Buna puteți uni cele doua postări dau ștergeți primul.pe al doilea sa le lăsați .muktumesc