anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Router Huawei fara sonor/ sunet

Calin_11
Începător
Buna seara !
Calin mă numesc și am achiziționat un router Huawei cu abonament 10 euro ( net ), a funcționat 1 zi , după care videoclipurile erau fara sunet și se derulau cu viteza !
Ce să îi fac ?!
Am scos cartela, i-am dat restart , l-am scos din priza , toate toate dar nimic !
5 Răspunsuri 5

teacher_
#StarMember
Salut! Nu știu dacă problema expusa de tine tine de routerul de internet, probabil ar trebui să verifici sa nu fi schimbat cineva din setările dispozitivului viteza de derulare sau nivelul sunetului...

Ascary
Campion certificat
Salut Calin,problema redarii clipurilor nu este de la router. Pe ce device urmaresti clipurile,telefon,laptop?

Vio73
#StarMember
Salutare! Este posibil să fi terminat traficul ( gb) inclus la viteză mare și apoi ai intrat pe limitare, iar după aia vitezele scad drastic, iar videoclipurile nu au cum să se mai încarce în mod corespunzător. Verifică traficul inclus, dacă ai posibilitatea la cronos, din My Orange sau introdu simul într-un telefon și formează *115# , apoi dai apelare. Succes!

FaraUnID
Campion certificat
@Calin_11 Problema ta nu tine de router. Cel mai probabil ai unele setari date este cap si / sau drivere neactualizate.

DanielaH
Moderator
@Calin, s-a rezolvat problema cu sonorul? Te așteptăm să revii cu detalii.