anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

HG8247W5 Port Forwarding

Alex17
Începător

Salut!

Am de cativa ani abonament la orange de pachet internet + televiziune si as dori sa stiu daca as putea sa activez port fowarding-ul pe router + schimband pe ipv4, se poate? daca da, cum? pentru ca vad ca exista un WAN pentru ipv4 care ramane blocat pe "Connecting..."

Multumesc!

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Alex17: Un topic discutat nu demult îl regăsești aici. Succes. Oricum o solicitare în acest sens adresată Serviciului clienți... va fi necesară. Succes. 

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Ia legatura cu un consultant sunand la 300 sau folosind unul dintre mijlocele de contact de aici si cere lucrul asta.

Client Orange

FLo1
#StarMember

@Alex17: Un topic discutat nu demult îl regăsești aici. Succes. Oricum o solicitare în acest sens adresată Serviciului clienți... va fi necesară. Succes. 

Alex17
Începător

Am sunat si prima data a spus o domana ca se poate si ca se va activa, a trecut o ora si nu s-a activat nimic, am sunat iara si a spus un domn ca nu se poate activa port forwarding-ul

@Alex17: Atât timp cât este despre fibră optică, revino cu solicitarea până găsești consultantul potrivit. Nu ai ce face, dar nu ”toate este” experți în domeniu, mai ales în ceea ce privește condițiile de port fwd. Deci revino, faci frumos, explici grațios și o să-ți fie cu folos. Același, mărinimos.