anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Mi s-a stricat telecomanda, unde pot găsi alta?

Andreea_Nicolet
Începător
Bună ziua. Nu mai merge telecomanda.
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Dacă dispozitivul pt care folosești telecomanda e în garanție, poți primi alta gratuit. Dacă nu mai e în garanție, caută într-un magazin una identică, originală sau una universală potrivită pt dispozitivul tău.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

And04
Senior
Salutare, @Andreea Nicoleta Dumitru Este vorba despre telecomanda de la receiver sau telecomanda televizorului?

And04
Senior
Daca este vorba despre telecomanda receiverului, puteti face o solicitare scrisa la adresa de email serviciul.clienti@orange.ro sau la Serviciul clienti (numărul 300 sau 0374300300) sau puteti merge intr-un Orange Shop. De asemenea, cred ca se gasesc si pe net daca nu vreti sa asteptati.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ca sugestie, verifica si bateriile, sa nu fie cumva consumate. Si da, o sa avem nevoie de ceva mai multe detalii. 🙂
Client Orange

delfinas
#StarMember
Andreea Nicoleta Dumitru, bun venit in Comunitate!!! Poti cumpara o telecomanda universala, daca nu gasesti una originala. Cea universala e compatibila cu mai multe tipuri de dispozitive. Eu am un telefon cu infrarosu si aplicatie de telecomanda, care e compatibila cu multe dispozitive,

Viocat
Senior certificat
Poate cineva a introdus gresit bateriile in telecomanda. Verificati polaritatea bateriilor introduse.

Andreea_Nicolet
Începător
Bună ziua e stricată telecomanda sau dezlipit arcurile la baterii

delfinas
#StarMember
Dacă dispozitivul pt care folosești telecomanda e în garanție, poți primi alta gratuit. Dacă nu mai e în garanție, caută într-un magazin una identică, originală sau una universală potrivită pt dispozitivul tău.