anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Contribui și câștigi în Comunitatea Orange!

NickyS
Community Manager
Community Manager

Salut,

În Comunitate, ziua de 1 aprilie nu este despre păcăleli!

Venim cu vești bune și o nouă provocare: lansăm campania “Topicul lunii” prin care vom premia postările cu cel mai mare impact în Comunitate din luna respectivă. Ce vom lua în considerare? Topicurile utile și de interes general pentru membrii și vizitatorii Comunității Orange sau cele de tipul tutorial/review care acumulează cele mai multe reacții (vizualizări, comentarii, likes etc.).

Autorul topicului selectat câștigător vă fi recompensat cu un voucher în valoare de 100 EURO, utilizabil în Magazinul Online Orange pentru orice tip de tranzacție.

Vă invitam să citiți aici regulamentul campaniei. Perioada de desfășurare este 1 aprilie – 30 iunie 2023.

Sunteți pregătiti să împărtăsiti cu noi idei și sfaturi?

27 Răspunsuri 27

Vio73
#StarMember

Wow, foarte tare!

Mulțumim frumos!

Pololică
#StarMember

Nu stiu de altii, dar, daca anuntul era facut maine, pe intai, as fi avut o retinere ca va fi serios...🤣

Asa ca, La atac paliesii mei si cei mai buni sa se impiedice de bani! 🏎

Razvan
#StarMember

O nouă provocare în My Orange, o nouă șansă de câștig. Succes tuturor! 

Anonim
Neaplicabil

Succes tuturor și inspirație maximă!

NickyS
Community Manager
Community Manager

Luna aprilie a trecut usor,
Si noi avem de premiat un castigator! 🎁

Asadar, topicul care in cursul lunii aprilie a cumulat cel mai bun raport de raspunsuri, comentarii si vizualizari este Cum sa folosesti WhatsApp pe mai multe telefoane? 

Felicitari @RafaHelper! Te vom contacta in privat pentru detalii legate de intrarea in posesia voucher-ului în valoare de 100 EURO.

Campania “Topicul lunii” continua si incurajam pe aceasta cale si pe ceilalti membrii sa participe cu materiale la fel de interesante.

Spor la scris! 😀

RafaHelper
#StarMember

WOW, nu ma așteptam, mulțumesc frumos! 🤗
Mi-am propus sa va aduc o noutate in fiecare luna si ii încurajez si pe restul sa o facă. 😊

GeorgianaD
Moderator

Începem săptămâna cu vești bune: topicul câștigător este Cum putem transfera online fișierele cu dimensiuni mari?! 🎊

Felicitări, @FLo1 ! 🍀 O să primești toate detaliile referitoare la voucherul în valoare de 100 EURO printr-un mesaj privat.

📌Vă provocăm să împărtășiți în Comunitate idei și sfaturi interesante! Premiem și în luna iunie topicul cu cel mai mare număr de likes, vizualizări si comments! 🎊

Spor și inspirație la scris! 

 

 

 

 

Mulțumesc mult dragilor, atât pentru apreciere, cât și pentru premiu. 🤗😊🤗 Îl voi utiliza cu gândul la voi. 💗 

Scopul tutorialului a fost doar pentru o pată de noutate, fiind un subiect neabordat în Comunitate. Mă încântă că a prezentat interes. 😎

Crina2
Junior

Premii mai cool in my orange

Lenna19
Începător

Super tare! De aproape 5 ani in reteaua asta si nu am fost niciodata dezamagita! Orange Power! 

user_17245281
Începător

Da

Istvancy
Începător

Salut, acum doua luni am castugat de la orange un iphone 14 plus 🙂 ma sunat de la orange ca adresa de email a iesit ca castugator 

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Vă anunțăm cu bucurie că am prelungit acest concurs cu încă 3 luni conform actului adițional de aici.

  • câștigătorul lunii iulie va fi desemnat și anunțat în perioada 1-11 august 2023
  • câștigătorul lunii august va fi desemnat și anunțat perioada 1-8 septembrie 2023
  • câștigătorul lunii septembrie va fi desemnat și anunțat perioada 1-6 octombrie 2023

DanielaH
Moderator

Bună dimineața!

Topicul câștigător pentru luna lui Cireșar este "Orange România lansează tehnologia 5G+!" care a acumulat 1498 de vizualizări, 22 de comentarii și 26 de likes.

Felicitări, @ vladut12am!

Așteptăm răspunsul tău la mesajul privat pe care ți l-am trimis ieri. Mulțumim!