anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Imi pot “lua like-ul înapoi”?

Alex_G_
Cunoscător
Dacă dai un like din greșeala la un răspuns exista posibilitatea sa îl retragi?
1 Soluţie acceptată‚

Romeo_
Senior certificat
NU, nu iti poti lua like-ul inapoi. Daca tot dai like-ul pentru un raspuns bun, comic sau pentru ca pur si simplu iti place/ ai suflet bun sau chiar din greseala (asa a vrut destinul), lasa sa se bucure omu’, sa simta ca a primit o inimioara pentru contributia lui in comunitate ;)))

Vizualizare soluţie în postul original

22 Răspunsuri 22

Jay
Campion certificat
Nu cred ca-l poti retrage.. Poate se face un buton de dislike pentru echilibru :D..

Miha_Z
#StarMember
Nu. Daca ai dat like, nu-l mai poti lua inapoi. Asa ca daca vrei sa apesi pe ♡ gandeste-te de 2 ori inainte. :)) Eu oricum sunt darnica si dau ♡ din toata inima la majoritatea membrilor comunitatii. Daca s-ar taxa poate as fi mai zgarcita. :)))

Alex_G_
Cunoscător
Așa ar trebui sa fac, dacă nu, asta e, sa fie bine primit. Ma gandeam ca poate exista aceasta varianta.

Vio73
#StarMember
Nu se poate, dar nici nu văd care-i problema. Uite, eu v-am dat acum la toate/toți de aici like!

Miha_Z
#StarMember
multumim Vio73, apreciem gestul facut 🙂

Razvan
#StarMember
În general dau la toți, deoarece consider ca fiecare dintre noi aduce o contributie/un plus de informație în cadrul comunității.

Miha_Z
#StarMember
Bine zici Razvan

Vio73
#StarMember
Cu plăcere!

Alex_G_
Cunoscător
Mulțumim, Vio73! Nu spun ca ar fi o problema, era doar o curiozitate de a mea.

Alex_G_
Cunoscător
Ai perfecta dreptate, Răzvan. Eu aveam in minte următoarea situație: sa spunem ca o persoane adresează o întrebare in care ti se solicita părerea personală și citești și tu răspunsurile celorlalți sa vezi dacă se repeta ceea ce vrei sa spui sau nu și din greșeala dai like unui răspuns cu care poate nu rezonezi, fiind vorba de o părere personală și nu despre niște date concrete.

Jay
Campion certificat
Cred ca intrebarea este pentru cazuri speciale.. de exemplu ti-a placut un raspuns si posesorul il editeaza la o forma cu care nu mai esti de acord..

Miha_Z
#StarMember
Alex G oricum like-urile nu se pot vedea de la cine le-ai primit. Asa ca si daca nu rezonezi cu un raspuns, nu ai ce face daca ai dat like-ul, dar macar esti impacata cu ideea ca nimeni nu vede ce ai facut.

Ascary
Campion certificat
Darurile nu se iau înapoi niciodată 🙂

Alex_G_
Cunoscător
Corect, Ascary, ce dai nu mai iei înapoi.