anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Miha_Z
#StarMember
Multumim @Pastilchen. Asa si trebuie ca sa intretinem atmosfera si sa dam o stare de bine.

Vio73
#StarMember
Mulțumim! Bun venit în Comunitate și sperăm să fiți la înălțimea așteptărilor!

Silvana
Junior
Bună. Sunt Silvana și locuiesc în județul Alba. Am casă la țară, departe de forfota din oraș. Îmi place viața simplă, fără prea multe complicații. Sunt abonata la Orange de 9 ani. Am întrat în comunitate de curiozitate. Nu poți ști de unde mai afli câte ceva.

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate!

Alias2000
Junior
Bine v-am găsit

Alinbia
Junior
Bună, Alin B, din Olt, client Orange din 2000, sper sa fim o comunitate constructivă, atât pt Orange cât și pt noi!

Vio73
#StarMember
Bun venit! Așa să fie!

mariussruben89
Explorator entuziast
Ne bucuram, sa vedem, ca pe zi ce trece, tot mai multi se alătură pe aceasta platforma frumoasa! Bun venit, celor noi, salutari!

mflorean
Începător
Eu sunt Mihai,am 16 ani Sunt din Bacău si imi place sa călătoresc.

Vasy95
Junior
Salutări tuturor! Sunt Vasi si bine v-am găsit!

Alex86
Explorator
Buna, Sunt Alex, am abonament Orange de 17 ani, si abia astept sa aflu noutatile

Vio73
#StarMember
Bun venit, Alex86! Cred că ești cel de pe Forumul softpedia! Mă bucur foarte mult că ești prezent și aici!

CesarWsx
Junior
Salut! Nou prin comunitate, de 2 ani la Orange si parca nu-mi vine sa-i mai parasesc! :D No.1, good work!

Vio73
#StarMember
Bine ai venit! E foarte bine că nu-ți mai vine să pleci!

Lavinia-1985
Începător
Buna ! Numele meu este Gabriela. Sunt din Resita dar de 8 ani m-am mutat in Bucuresti. Iubesc apa in general si marea in mod special. Asta inseamna ca o vacanta e adevarata doar acolo unde se ppate facebaie si plaja. Imi plac pisicile, filmele sf, plimbarile in natura, imi place sa citesc si sa ascult muzica buna.