anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] 1 Decembrie - Net nelimitat național plus badge aniversar

NickyS
Community Manager
Community Manager

Salut,

Ziua națională a României este un un adevărat prilej de sărbătoare pentru noi românii și pentru a profita de această ocazie, v-am pregătit două surprize. 

Pentru început, în data de 1 Decembrie 2022 între orele 00:00 și 24:00, Orange România oferă cadou o zi de net national nelimitat, tuturor abonaților care folosesc un serviciu de net prin rețeaua 5G/4G/3G/2G, abonați și utilizatori prepaid.

Condiții de acordare:
• Să aveți status activ
• Să folosiți unul dintre APN-urile publice, respectiv NET pentru Orange România sau Broadband pentru Orange România Communications
• Campania vizează doar traficul de net național (nu se aplică pentru trafic efectuat în roaming indiferent de zona unde este efectuat)

Așadar, de 1 Decembrie avem liber la videocall-uri cu cei dragi! 

A doua noastră surpriză vine sub forma unui badge, astfel, toți cei care se vor loga în Comunitatea Orange de ziua noastră, a românilor, vor primi automat badge-ul aniversar “1 Decembrie”.

La mulți ani de 1 Decembrie și tuturor celor care astăzi, de Sfântul Andrei, își sărbătoresc ziua numelui!
Voi cum sărbătoriți? 🙂

1024-x-512_1 dec.jpg

 

12 Răspunsuri 12

Vio73
#StarMember

 Ăsta da cadou! La mulți ani, România! La mulți ani, români! La mulți ani și celor care poartă numele Sfântului Andrei!

Mulțumim, Orange!

And04
Senior

Multumim mult pentru cadou! Sarbatoresc acasa cu familia.

La multi ani tuturor!

FLo1
#StarMember

Astăzi dacă-i sărbătoare / Hai cu toți să ne-adunăm / "La mulți ani!" cu mic, cu mare / În online să ne urăm!

Iar de ziua României / Hai pe net să povestim / Să răspundem veseliei / Cu mesaje și cu vin.

De internet să nu uitați cu toții / Mâine de la Orange gratis îl primim / Cadou la toți compatrioții / Online s-avem de ce să ne iubim.

Foarte dragut! Multumim!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Frumos, frumos! Multumim! 🙂

Client Orange

Ștefan03
Junior entuziast

Frumos!Multumim!Sarbatoresc acasa cu familia.

La multi ani tuturor!

Razvan
#StarMember

Mulțumesc cu recunoștință! Acasă, în familie. 😘😍🤗

Anonim
Neaplicabil

@NickyS valabil doar dacă ai o opțiune minim activă de minim 5 euro

@Anonim: 🤣🤣🤣🤣 Ca de obicei, doar Orange nu de dezminte. A fost vreodată valabil vreun bonus de date mobile fără opțiune activă de minim 5€?? 🤔🤔🤔Personal nu-mi amintesc.

Anonim
Neaplicabil

@FLo1 eu oricum am nelimitat pe abonament până mi-l închid cu japca... dar așa ca fapt divers...

delfinas
#StarMember

La mulți ani Binecuvântați, România!!! 💙💛❤️

IMG_20181201_122734~2-01.jpeg

Anonim
Neaplicabil

La mulți ani!