anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se percepe comision dacă țin banii pe card clasic Orange Money o perioadă?

Jimi4552
Junior
Bună seara. Dacă țin banii pe card clasic Orange money o perioada îmi ia un comision?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Salut Jimmy si bine si venit pe comunitate.Nu,nici un comision,oricare ar fi suma sau perioada in care tii banii in contul Orange Money.

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Ascary
Campion certificat
Salut Jimmy si bine si venit pe comunitate.Nu,nici un comision,oricare ar fi suma sau perioada in care tii banii in contul Orange Money.

teacher_
#StarMember
Salut! Nu se percepe comision pentru administrarea banilor, pentru cardul Orange Money.

Jimi4552
Junior
Mulțumesc mult pentru răspunsurile voastre. O seara frumoasa

darvin
Junior entuziast
Adresez si eu aici o intrebare referitor la comisioane.Nu inteleg de unde primesc comisioane aceste servicii de la orange money atâta timp cât la noi este totul gratis (transfer bani, depuneri, ridicări de la bancomate etc). Multumesc

Ascary
Campion certificat
Salut darvin. Nu sunt sigur daca am inteles bine intrebarea,vrei sa spui care mai este profitul Orange Money daca acest serviciu este gratuit,fara comisioane pentru tranzactii,depozite etc?

darvin
Junior entuziast
Da.Am vazut acum ca pe card scrie si membru fondator implică și aceasta avantaje sau asa de marketing?

Ascary
Campion certificat
Ca membru fondator ai in primul rand avantajul returnarii a 10% din suma platita pentru facturile Orange prin aplicatia Orange Money,plus alte promotii cum ar fi aceea din aceasta iarna cu 1 punct OTY pentru fiecare tranzactie,dar nu mai mult de 50 de puncte pe luna.

darvin
Junior entuziast
Multumesc pentru raspunsul ca membru fondator,dar ca profit de unde fac dacă nu au comisioane?

Ascary
Campion certificat
Din rulajul banilor nostri :) E ca si cum eu ti-as da bani impumut. Tu cumperi una-alta,apoi vinzi cu profit si imi dai banii inapoi fara dobanda. Sunt banci care dau si dobanda daca tii banii mai mult timp la ele.

darvin
Junior entuziast
Asa este din rulaj, dar cred ca percep comisioane la comercianți daca nouă nu ne percep.

Ascary
Campion certificat
Important este ca pe noi nu ne taxeaza chiar si la tranzactiile in valuta. Un serviciu ok din punctul meu de vedere. Nu mai stau nici cu grija cardurilor fiindca platesc direct cu telefonul la comercianti prin NFC.

darvin
Junior entuziast
Asa este si eu sunt mulțumit de aceste lucruri este foarte comod mai ales plata cu telefonul pentru ca acesta este tot timpul asupra ta fata de portofel care mai rămănea prin masina.Sa speram ca raman la fel daca nu mai bine si în viitor.