anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Câte carduri se pot înrola în aplicația Orange Money?

Razvan
#StarMember
Există vreun număr maxim de carduri care se pot înrola în Orange Money?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
În Orange Money nu există limitare la numărul de carduri care se pot înrola pentru alimentarea contului. În Orange Pay se pot înrola doar cardurile emise de Orange Money.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Din câte am înțeles, se pot înrola mai multe. Nu știu exact câte, dar important este că ai această posibilitate.

Ascary
Campion certificat
Nu știu dacă există un număr maxim de carduri înrolate in OM însă sigur se pot inrola mai multe. Eu am înrolate 4 carduri,CEC,ING,Revolut,BT și butonul adăugare card + este inca activ. A nu se confunda cu Orange Pay unde se poate inrola doar un singur card Orange Money.

teacher_
#StarMember
Și eu am 2 carduri salvate în Orange Money. Oricum lunar îmi mut foarte mult banii dintr-un cont în altul, in funcție de necesități.

Anca07
#StarMember
Razvan, la o simpla cautare in comunitate, poti gasi informatii despre acest subiect, nefiind nevoie sa dublam subiectele. https://comunitate.orange.ro/questions/2000039-carduri-bancare-folosite-transferul-bani-online-orange-money Spor, si un weekend fain!

Ascary
Campion certificat
Era vorba de numărul de carduri înrolate, Anca, nu de tipul cardurilor înrolate. Întrebarea lui Răzvan este foarte pertinentă și de actualitate. Nu foarte multa lume știe că se pot inrola mai multe carduri în aplicația Orange Money. Căutarea este mult simplificata daca un membru nou folosește funcția search a comunității daca întrebările sunt diversificate chiar daca la o prima vedere întrebările par asemănătoare.

teacher_
#StarMember
Nu foarte multa lume are încredere să își bage datele tuturor cardurilor într-o aplicație, fie ea și Orange Money, cu toate că e sigură. Mai degrabă memorează 4-5 coduri pin daca e cazul.

DanielaH
Moderator
În Orange Money nu există limitare la numărul de carduri care se pot înrola pentru alimentarea contului. În Orange Pay se pot înrola doar cardurile emise de Orange Money.