anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Optiunea 12 rate se aplica pt orice tranzactie peste 300 lei?

Mihaiboca
Începător

Buna seara, detin cardul orange money si vreay sa confirm ca optiunea de a imparti in 12 rate se aplica pt orice tranzactie peste 300 lei inclusiv tranzactii online la comercianti din afar tarii? Multumesc

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Mihaiboca: Bun venit în Comunitate. Ai confirmarea pentru ceea ce dorești aici.

Screenshot_20230114-210624_Chrome.jpg

 Spor la shopping!😎😎

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

FLo1
#StarMember

@Mihaiboca: Bun venit în Comunitate. Ai confirmarea pentru ceea ce dorești aici.

Screenshot_20230114-210624_Chrome.jpg

 Spor la shopping!😎😎

Vio73
#StarMember

Salutare!

Confirmarea este oficială și ca orice card de cumpărături, când îl folosești îți apar opțiunile de rate online sau in magazinele fizice, unde faci cumpărături mari de 300 de lei, oriunde în lume.

,,Mecanism

Detinatorul cardului de credit va putea opta pentru facilitate de Plata in Rate, intre 2 si 12 de rate lunare fara dobanda, in termen de maximum 15 zile de la data autorizarii tranzactiei.
Solicitarea de activare a acestei facilitati se va putea face pentru fiecare tranzactie eligibila in parte, direct in aplicatia mobila Orange Money, unde vor fi afisate toate tranzactiile eligibile pentru Plata in Rate.

Perioada ofertei

30 septembrie 2022 - 31 martie 2023,,

 
 

 

Detalii aici:

 

https://www.orange.ro/money/oferte/

Baftă! 

Anonim
Neaplicabil

Recomand cardul de la cec bank, poți plăti în 24 rate la orice comerciant din lume pt cumpărături de minim 200 lei. 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Da, dar vezi ca e pe plafoane. 🙂 Nu poti sa imparti 200 de lei in 24 de rate.

Mai multe detalii aici.

arsradu_0-1673788034897.png

 

Client Orange

🤣🤣🤣🤣🤣 "24 de rate la CEC",decizi numărul de rate, dar rata minimă e 100lei. Un mare fâââsssss.

Anonim
Neaplicabil

Eu personal am card de credit de la brd, nu ma impresionează oferta orange money 🙂

Fiecare folosește ce i se pare mai avantajos 

Și am tot de la BRD, dar am și Orange Money de debit, pentru că fac ceva puncte cu el.

Razvan
#StarMember

Mulțumesc cu recunoștință pentru confirmarea informației prezentată pe site ☺️🙏🔥