anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Voucher pt accesorii Orange de la Pinata

Vlad_D
Junior entuziast
Are cineva un voucher pt accesorii de la Pinata pe care nu-l foloseste si ar vrea sa il doneze? Multumesc anticipat!
79 Răspunsuri 79

FLo1
#StarMember

@ALiK: Bun venit în Comunitate. Ai văzut ce repede și ușor s-a rezolvat? Te așteptăm în Comunitate și cu alte probleme / soluții cu și despre tehnologie. Numai bine. 

Are cineva un voucher de 10% la accesorii?

Ma poate ajuta si pe mine, va rog.

Am eu un voucher  " proaspăt " .

540253240263335 valabil până la  02 .09.2023.

Acesta ar fi fost mai bine de transmis ca mesaj privat. Acum este vizibil tuturor, iar primul doritor din Comunitate poate profita în... secret. Și posibil să nu fie solicitantul primul utilizator. Sper să fie totuși cu noroc.

Buna ziua,

Va rog frumos, daca are cineva un cod de reducere din aplicatie si nu are de gand sa il foloseasca, ati putea sa mi-l trimiteti intr-un mesaj privat? Eu am deschis toate loot boxes de la mine si nu mi-a picat nimic. 😢

Multumesc frumos.

Salut. 

Dispune cineva de vreun vocuher online pt accesorii de care nu are nevoie?

Multumesc.

Buna, voucher de accesorii nu am ca vad ca la Pinata Party de ceva timp se ofera doar vouchere pentru achizitie de telefoane. Daca ai nevoie am disponibile 2 vouchere de 10E pentru achizitie telefoane.

Multumesc pt raspuns,insa pentru accesorii am nevoie.

Cu drag. Poate va avea cineva disponibil si te va ajuta.

Mulțumesc, s-a rezolvat!

FLo1
#StarMember

Îl folosești astăzi? Am unul valabil până în 6.12.2023 dacă ajută.

Screenshot_20231205-183652_My Orange.jpg

Salut,

Ti-am trimis in PM.

Enjoy!

Client Orange

Buna ziua,

Ma poate ajuta cineva cu un voucher de reducere pentru accesorii? Ofer la schimb voucher 10e pentru telefon.

Multumesc anticipat!

Buna ziua Am nevoie de un cod de reducere pentru accesorii in magazinul Orange de la Pinata Party. Are cineva si este dispus sa-l doneze?

Multumesc

Salut,

Ti-am trimis in privat.

Client Orange