anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Voucher pentru magazinul online de la Pinata

Vlad_D
Junior entuziast

Are cineva un voucher pt accesorii de la Pinata pe care nu-l foloseste si ar vrea sa il doneze? Multumesc anticipat!

163 Răspunsuri 163

darvin
Junior entuziast

Multumesc

Anonim
Neaplicabil

Daca îți mai trebuie ne anunți.

Sa-l folosesti cu placere. 🙂

Ai mai jos regulile de aplicare (ai si in magazinul online, in pagina de checkout).

arsradu_0-1722350692797.png

arsradu_1-1722350786844.png

 

 

Client Orange

darvin
Junior entuziast

Inca 1 si este de ajuns.

Va multumesc mult!

Adrianwam35
Începător

salut. mai are cineva un voucher de 10 euro? ele pot fi folosite de mai multe ori de persoane diferite cat timp sunt valabile

Antonio69
Junior entuziast

Salut! Donez un Voucher nou de 10 euro.Voucher de reducere la telefoane in magazinul online.

Introdu in comanda ta codul de voucher: 972672236878454

  • Voucherul se poate folosi pana la 13.10.2024
  • 10 euro reducere la telefoanele achizitionate cu abonament, impreuna cu prelungirea abonamentului sau cu un contract pe 24 de luni. Reducerea este valabila pentru un singur produs si se cumuleaza cu alte reduceri.
  • Mult succes!

Grradii
Începător

Salut comunitate, are cineva vreun voucher de 10 euro pe orange pentru telefoane pe care nu il foloseste si doreste sa il doneze? va multumesc mult, as mai avea nevoie si pentru fratele meu:)

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Ai un PM cu voucher 10euro valabil 9.10.2024. Succes.

As mai avea nevoie de macar inca un cod..daca are cineva unul/2 si nu are ce face cu ele i-as multumi din suflet

Grradii
Începător

Salut comunitate, are cineva vreun voucher de 10 euro pe orange pentru telefoane pe care nu il foloseste si doreste sa il doneze? va multumesc mult

Salutare!

Ți-am trimis 2, în privat!

Sper să te folosești de ele! Atenție, aceste vouchere sunt valabile dacă îți îți iei telefon cu prelungirea abonamentului.

Baftă!

Salutare! Mă puteți ajuta și pe mine cu un voucher de 10 euro pt telefon? Vă mulțumesc! 

Nico73
Junior entuziast

Vă trimit eu un cod de 10 euro 

Vă mulțumesc! Am rezolvat deja.. Poate are altcineva nevoie de el..