anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum completez adresa de livrare pentru un premiu din Pinata party?

Georgiana_23
Începător
Buna ziua! Am vrut sa completez adresa de livrare pentru un premiu din Pinata party doar ca localitatea din care provin nu exista in lista. Ce e de făcut?
Mulțumesc
19 Răspunsuri 19

DanielaH
Moderator
@Gia33, ai reușit să revendici premiul? Ai primit confirmarea? Ce localitate vrei să alegi pentru adresa de livrare?

Neaplicabil
@DanielaH mie știți unde să-mi trimiteți premiul 🙂

Georgiana_23
Începător
@DanielaH Buna ziua, nu, nu am reușit. Nu pot gasi in lista Comuna Piscu din județul Galați. Din Județul Galați nu se regăsește nici o localitate pe lista.

DanielaH
Moderator
@Gia33, ai primit un cod pe e-mail și l-ai introdus în aplicație? Îți apare premiul la "Status/ Premii revendicate"?

Georgiana_23
Începător
@DanielaH Daaa, am primit codul si am ajuns jn punctul unde trebuie sa completez adresa pentru livrare si nu reușesc, după cum v am spus, comunele din Județul Galați nu apar în listă.

DanielaH
Moderator
@Gia33, poți atașa, te rog, o captură de ecran din aplicație? Recomandarea noastră este să scrii la căutare "Piscu", nu "Comuna Piscu" 🙂

Georgiana_23
Începător
@DanielaH Am scris doar Piscu. Pur si simplu nu exista comuna in lista. In Brăila e la fel.

DanielaH
Moderator
Mulțumim mult pentru screenshot! Am trimis colegilor noștri situația ta pentru verificare. Revenim aici cu un răspuns imediat ce primim. Ne-ar ajuta foarte mult și o înregistrare video când încerci să introduci adresa, în care să se vadă selectarea județului. Ai posibilitatea să atașezi?

Georgiana_23
Începător
@DanielaH Sper ca e ok video ul. Am încercat sa completez si dupa ce am scris toate datele, nume etc.. Si degeaba

DanielaH
Moderator
Mulțumesc mult, Gia33! L-am redirecționat acum către colegi. O singură întrebare (sper :)) mai am - adresa de e-mail a contului My Orange este aceeași cu care te-ai înregistrat în Comunitate aici, da?

Georgiana_23
Începător
@DanielaH Da, sigur, este aceeași adresa email. Va mulțumesc pentru răspunsuri!

bobg
Junior
Buna, Si eu am intampinat exact aceeasi problema. Am atasat video. Multumesc

DanielaH
Moderator
@bobg, bun venit în Comunitate și mulțumim pentru sesizare și atașament! Vom verifica cu colegii noștri și situația ta și vom reveni, cel mai probabil mâine, cu un răspuns. O seară frumoasă!

FLo1
#StarMember
@bobg: Ai încercat cu diacritice?