anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Smart Tester - Testează și tu Xiaomi Mi 10T Lite 5G

FLo1
#StarMember
O nouă campanie este lansată deja! Testează și tu Xiaomi Mi 10T Lite 5G
Înscrie-te până pe data de 8 Noiembrie și poți testa telefonul Xiaomi Mi 10T Lite 5G!
Accesează https://www.orange.ro/help/smart-tester/campanii/21/edit dacă dorești să fi un posibil tester al acestui model.
___________________
Ca de obicei, concursul se adresează exclusiv clienților Orange care au abonament.

Mult succes!
18 Răspunsuri 18

svetalex
Senior certificat
Mi-ar plăcea să văd cum se mișcă un Xiaomi. Mulțumim @FLo_1 pentru pont! -------------------- M-am înscris :). Succes tuturor!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@FLo_1 mulțumim pentru anunț, ai fost foarte rapid 🙂 Mult succes tuturor!

delfinas
#StarMember
Ce harnici sunt cei de la Orange, testare dupa testare!!! 🙂

teacher_
#StarMember
M-am înscris și eu. Succes! 🙂

FLo1
#StarMember
@MihaelaC: S-a intamplat sa verific urmare a topicului recent legat de lista utilizatorilor din campania anterioara. 🙂

Vio73
#StarMember
M-am înscris și eu! Mulțumesc!

catalin_tanase
Explorator
Și eu, și nici măcar nu vreau premii ci doar să testez telefonul și serviciul 5G 🙂

Adina_Chindris
Începător
Xiaomi sunt la zi cu bateria și memoria. Sunt cel mai bun raport calitate-pret de pe piata .Mi as dori sa testez camera acestui telefon.

FLo1
#StarMember
Te regasesti intre testeri? Asteptam feedback-ul tau vis-a-vis de produs. - Filipescu Adrian Ioan - Ion-Marius Leonte - IRINA HARALAMBI - Lajos Ilyes - ANDREI-GRIGORE CHITU - Bogdan Dragan - CLAUDIA CAMELIA NOVACEANU - condurache danut - cornel zamfir - Dragos L I Teodorescu - ELENA STROBACH - Mariana Cecilia Todirica - marius adrian cojocaru - Mihai Daniela - mircea gheorghe taranu - MIRELA NICOLETA MACOVEI - Octavian Tudoroiu - Rodica Petronela Simion - Ruben Negret - Sorin Ivancu - Stoica Dragos - TALIC TENENHAUS - Creanga Adrian - DANIELA LUIZA TRAMBITAS - Ion Dumitrescu

Bogdan90
Junior
Nu am primit mailul de confirmare, cu data in care pot ridica telefonul.

DanielaH
Moderator
@Bogdan90, telefoanele se pot ridica din Orange Shop-uri din data de 17 nov. Te poți duce sa-l iei din magazinul pe care l-ai agreat cu colegii noștri la telefon, când ai fost sunat pentru validare săptămâna trecută. În cursul zilei de astăzi vei primi și instrucțiunile pentru postarea review-urilor pentru telefon. Suntem aici dacă mai ai nevoie de alte informații. Spor la testare!

FLo1
#StarMember
Adevarata experienta de lipitori: nu tu un printscreen atasat, nu tu ceva de ”rău” vis-a-vis de acest model, sau măcar ceva numulțumire. Pare telefonul ideal al tuturor timpurilor dacă ar fi să mă iau după review-urile existente până în prezent. Exemple de review-uri: ”ce cameră bună”, ”ce poze frumoase face”, ”ce bine arată”, ”ce mult ține bateria”.. .etc. Sunt foarte edificatoare, concludente și mai ales convingătoare, iar cu exemple în printscreen-uri... zero. Trist că este acceptată de Orange o astfel de bătaie de joc și pentru care unii ”combatanți” mai sunt și premiați.

FaraUnID
Campion certificat
- "De cum am intrat în posesia telefonului, am tot făcut poze și video, fiind mulțumită de rezultat, mai ales că unul din copii este mai mic și în continuă mișcare. Mi-a plăcut funcția, distractivă de altfel, Clona." - Okey, copil mic in continua miscare. Foarte bine punctat daca ne referim la un telefon mobil! - "Am încărcat telefonul pe 17.11 ora 22.00 și pe 18.11 ora 19.00 încă are 80%. L-am folosit pentru foto/video și am fost conectată la internet." - Exceptional! Si internetul ce spunea? - "Rezistă cu brio la o zi intensă de folosire, convorbiri, muzică, film, un pic de gaming." - Impresionant! - "Este un telefon 5G forte accesibil ca valoare , dar cu toate acestea are o camera principala foarte buna raportata la pretul terminalului. Celelalte sunt mai slabe , dar de regula folosim pe ceea principala." - Ce e alea? Camerele celelalte "mai slabe" sunt acolo cu un scop bine definit, nu pentru fotografia in modul clasic! - "Camera este foarte buna pentru toti cei care vor o camera buna in buzunar" - Pentru ca din seria camera si pentru ca camera (cacofonie intentionata) buna in buzunar. Cel mai probabil in urma acestui comentariu (ca nu se poate numi review), DSLR-urile au fost nevoite sa-si schimbe pampers-ul! - "Imagine clară asemănătoare unei imagini captate cu o camera profesională." - Incearca treaba asta si in conditii de iluminat artificial si / sau luminuozitate scazuta, dupa care sa ne spui si noua cat de clara si asemanatoare este imaginea! - "La o prima utilizare bateria se înscrie intr-un consum normal, se încarcă foarte repede." - Si consumul anormal care ar fi? - "Pe spatele telefonului avem 4 camere: 64 MP (wide) + 8 MP (ultrawide) + 5 MP (macro) + 2 MP (depth) iar pozele obtinute sunt foarte bune." - Surpinzator, dar si pozele oficiale tot 4 camere sunt la numaratoare! - "Bateria este Li-Po 4820 mAh battery cu fast charging 33W si pot sa spun ca se incarca rapid. Uitandu-ne la rezolutia telefonului : 6.67 inches IPS LCD / 1080 x 2400 pixels, putem spune ca marele avantaj al telefonului este ca baterie va tine mult (~2 zile), in conditii de exploatare intensa: jocuri, conferinte, youtube, browsing... Cu siguranta poate sa tina mai mult, daca se va merge pe 3G in loc de 5G si o utilizare medie. Pentru unii, un posibil dezantaj al unei baterii de aproximativ 5000 mAh, poate sa fie dimensiunile telefonului." - Practic ne spui fisa tehnica care este disponibila oricui pe pagina oficiala a produsului. - "O camera foto destul de buna... Nu este printre cele mai bune, dar cei 64 de ml își fac treaba bine, ies poze clare." - 64 ml de Jack Daniels sau de ce anume? Cu sau fara gheata!" - "O baterie generoasa ce se încarcă repede și ține mult." - In sfarsit un review de calitate! @Orange Cu asa ceva va laudati? Acestia sunt oameni de casa ai companiei care incearca sa ma convinga sa achizitioneaz acest produs pe baza experientei lor de utilizare? Mai bine merg intr-un magazin, butonez pret de cateva minute telefonul si-mi fac o parere daca merita sau nu investitia!

mihai_13
Maestru
FaraUnID +1 la comentariul tau (tin sa precizez) o analiza pertinenta si cu mult haz 🙂