anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] probleme detalii convorbiri in My Orange

AV
Începător
de ceva vreme, in aplicatia my orange, nu functioneaza modulul detalii convorbiri (imi apare capul de tabel, fara informatii 1-0 din 0). am sunat la orange si mi-au spus ca intampina probleme tehnice. ati patit si voi acelasi lucru?
22 Răspunsuri 22

Jay
Campion certificat
Salut! Da, am intampinat aceeasi situatie si si-a revenit.. Nu am stat sa verific tot timpul, deci nu stiu exact de cand nu mergea si in cat timp s-a rezolvat, am intrat a doua zi, dupa ce am observat problema si am vazut ca merge.. Am facut verificarea tot pentru o intrebare din comunitate, altfel, eu nu verific istoricul conversatiilor..

AV
Începător
nu functioneaza de 3 zile. am incercat si acum 1 minut. la mine nu functioneaza. tu cand ai incercat?

DanielaH
Moderator
Da, în acest moment, pentru o parte din clienți, există niște probleme la vizualizarea și descărcarea detaliilor de convorbiri din My Orange. Ne pare rău pentru această situație și vă asigurăm că departamentul nostru tehnic face toate demersurile necesare pentru evaluarea și rezolvarea acestei probleme. Vă vom anunța și noi aici când vom avea confirmarea că s-a remediat. Mulțumim pentru înțelegere.

Buna ziua,din ce cauza nu îmi merge pagina la detalii convorbiri din my Orange ?

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Aplicatie sau site? Client Orange Romania sau Orange Romania Communications? Ce se intampla cand incerci sa accesezi sectiunea respectiva? Poti atasa o captura de ecran?

Client Orange

Screenshot_2023-10-22-09-52-44-774_com.orange.contultauorange.jpg

Așa îmi arată 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

De cat timp sta asa?

Ca idee, asa e normal sa apara in timp ce se incarca. Dureaza mai mult. Dar la un moment dat ar trebui sa apara si datele. Cat timp l-ai lasat in ecranul asta?

Am incercat si la mine si merge ok (dar cu intarziere, dupa cum spuneam). Deci nu pare sa fie o problema generala.

Client Orange

De o săptămână și stau un minut 2 sa se încarce pagina și nu merge deloc

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Ok.

Daca incerci din varianta web, cu un click aici, iti merge? Trebuie sa te loghezi, binenteles. Si asteapta vreo 30 de secunde. Informatia se va incarca la baza paginii.

De asemenea, intre timp, revin cu intrebarea de mai sus: client Orange Romania sau Orange Romania Communications (fost Telekom Fix)?

Client Orange

Client orange

Client orange Romania 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Bun. Incearca te rog cu link-ul de mai sus si spune-mi daca iti merge asa. Ai un pic de rabdare cu el, mai ales daca ai o conexiune mai lenta la internet.

Daca merge asa, inseamna ca e o problema in aplicatie. Caz in care, pentru inceput, iti recomand dezinstalarea si reinstalarea aplicatiei My Orange.

Client Orange


@arsradu  a scris:

Bun. Incearca te rog cu link-ul de mai sus si spune-mi daca iti merge asa. Ai un pic de rabdare cu el, mai ales daca ai o conexiune mai lenta la internet.

Daca merge asa, inseamna ca e o problema in aplicatie. Caz in care, pentru inceput, iti recomand dezinstalarea si reinstalarea aplicatiei My Orange.


Ok va mulțumesc