anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu pot plăti cu cardul din strainatate din noua aplicatie My Orange

Dorina14
Începător

Bună! Am si eu o problema. Tocmai ce am instalat noua aplicatie My Orange si nu pot plăti sub nici o forma cu cardul de aici din Spania. Pe vechea aplicatie o făceam fără probleme. Când ajunge pe página de verificare dă eroare. Ce pot face sau ce metoda as mai avea ca sa pot plăti cu cardul de aici! Mulțumesc anticipat 

1 Soluţie acceptată‚

Mulțumesc pentru răspuns. Într-un final am reușit și am plătit, m-am logat pe página orange comunication și am putut face plata de acolo, am putut introduce și datele de verificare ale cardului și tot. Apoi am intat pe aplicație și am văzut ca eram pe 0, plata a fost realizata cu succes. O zi frumoasă! 

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Pololică
#StarMember

Ce eroare apare (eventual un printscreen daca se poate)? Cardul este inrolat in varianta web sau si acolo da eroare?

Personal, nu pot face o proba (nu am card emis in afara Romaniei).

Mulțumesc pentru răspuns. Într-un final am reușit și am plătit, m-am logat pe página orange comunication și am putut face plata de acolo, am putut introduce și datele de verificare ale cardului și tot. Apoi am intat pe aplicație și am văzut ca eram pe 0, plata a fost realizata cu succes. O zi frumoasă!