anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Recuperare puncte Pinata

Office13
Junior
Mi ați luat undeva la 600 de puncte din cont. Nu le mai recuperez? Au fost strânse prin încărcarea cartelei, pe mail nu am primit nimic.
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Office13, doar ca idee, te-ai uitat cumva in aplicatie, la Pinata Party, sectiunea Status, daca nu cumva iti apare la "Premii revendicate"?
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Office13!!! La ce puncte te referi?

Office13
Junior
Cele de la pinaata. Voiam să iau 100 GB. Dar nu le mai am.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Cand le-ai avut ultima data? Intreb pentru ca, dupa prima etapa a concursului Pinata Party, punctele acumulate pana atunci, au fost sterse. Ai aici mai multe detalii: https://comunitate.orange.ro/questions/2779925-resetare-puncte-pinata-party
Client Orange

Office13
Junior
In urma cu 3 zile. Am dat sa achiziționeze 100 de gb și mi s a închis aplicația. Am intrat iar și nu le mai aveam. Știu de care vorbești, am mai pierdut o tura când au băgat premiile fictive. Nu înțeleg. Pt că mi am spus offul aici mi ați luat punctele? Puteți verifica in cont. N am nici internet nici punctele vieții. Și puteți verifica cat aveam acum câteva zile

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Salut Office13, Ma indoiesc ca ti le-a luat cineva intentionat. Ceea ce ar avea in schimb mult mai mult sens pentru mine este un bug de aplicatie. Ai zis ca ti s-a inchis aplicatia. Asta se traduce prin app crash. Caz in care, cererea ta a ramas "in pom". Altfel spus, punctele s-au retras, dar din cauza acelui crash, nu ai apucat sa le si primesti. Iar in cazul asta nu se trimite mail, ceea ce inseamna ca ti s-au luat punctele si nu ti-ai putut revendica premiul. Trebuie vazut cu baietii de la tehnic, si eventual sa ti se dea punctele inapoi, saaau...activa cei 100GB manual.
Client Orange

FLo1
#StarMember
Punctele din edițiile nu se mai alocă. Dacă întradevăr ai selectat premiul de 100GB, acela e disponibil și ulterior, deci în cazul în care nu e alocat atunci ți se va aloca. Însă dacă ești pe prepay, alocarea bonusului se va face doar dacă ai pe cont o opțiune activă de minim 5 euro. Altfel... degeaba.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Office13, doar ca idee, te-ai uitat cumva in aplicatie, la Pinata Party, sectiunea Status, daca nu cumva iti apare la "Premii revendicate"?
Client Orange

Neaplicabil
@FLo1 bonusurile se alocă oricum dar nu poți să le folosești fără o opțiune activă de minim 5 euro 🙂