anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme Pinata Party

Al1
Explorator

De ceva timp observ problema la colectare la Pinata Party degeaba descarc factura sau vad consum ca nu-mi da pinata…. De ce? Precisez ca e de mai mult de o luna problema, am zis sa astept sa treaca mai mult timp sa vad daca persista problema

11 Răspunsuri 11

delfinas
#StarMember

Al, unele activități vad că sunt valabile mai târziu. Eu am reușit aseară să obțin pinate pt mai multe activități. Ți-ai actualizat aplicația My Orange? Eventual poți reinstala aplicația, daca nu merge doar prin actualizare.

PS Vad că ai obținut 2 pinate, așa scrie in coltul dreapta sus, deci merge. Sparge-le și vezi ce îți oferă. 😉

Le cele 2 pinate pt alte activitati. Notificari si promotii active…..

Am aplicatia actualizata la zi 

 

Sunt valabile intru pe ele si nu mi colecteaza …..

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Trebuie sa dai descarcare. Nu e suficient sa intri pe sectiunea de descarcare. Ai incercat asa?

Daca nu, intra in sectiunea Descarcare Factura, alege o factura, click pe meniul interactiv din dreptul facturii si selecteaza Descarca Factura Online.

De asemenea, fi bine sa nu pui date personale (nume, nr de telefon) in comunitate. Ar fi bine sa le stergi/ascunzi, daca poti.

Client Orange

Am incercat la fel face…Am sters mi am dat seama apoi…

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Daca nu merge nici cu descarcare efectiva a facturii...nu stiu ce sa zic. Poti incerca eventual si o dezinstalare si reinstalare a aplicatiei (daca nu ai incercat deja).

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu intru în aplicație și de acolo fac activitătile cum ar fi: plata facturii, reîncărcare prepay, etc. Dacă nu fac așa, am pățit și eu să nu primesc nimic. 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Descarcarea facturii genereaza pinata doar o data pe luna.

Sunt niste limite puse pe acele optiuni. Inclusiv la reincarcari. Nu vei primi pinate decat la primele 3 dintr-o categorie (3 cu credit, 3 cu optiune etc). E doar un exemplu, binenteles.

Ai mai multe detalii aici (sectiunea 4.2).

Client Orange

Stiu ca e o data pe luna de asta zic ca mie nu mi mai da de mult timp 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Ciudat... La mine merge. Am incercat mai devreme. Daca la tine nu mai merge, e posibil sa fie o problema pe cont.

Client Orange