anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Poza Profil in aplicatia My Orange

cossmynell
Junior
Buna seara !!!
Imi spuneti si mie cum pot seta sa mi apara poza la profil in aplicatia My Orange?Specific ca am urmat pasii in care sa mi salvezi nr de telefon in agenda, sa mi pun poza, ba chiar mi am partajat si profilul samsung. In agenda apare poza insa aplicatia nu vrea sa mi o ia. A mai intampinat cineva aceasta problema?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

@cossmynell, pentru contul My Orange nu ai aceasta posibilitate, dar pentru aplicație, cum ai întrebat tu, exista doar varianta pe care am spus-o deja.
Ai mai jos câteva poze.
Salvare număr în agenda, acordare permisiune aplicației My Orange la agenda, bifa pe numărul respectiv si ceva răbdare, cam cateva ore bune... eu am facut pasii aseară tarziu, și, abia acum câteva minute, am putut vedea și poza.

 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Jay
Campion certificat
Salut! Eu am avut poza, dar, dupa ce am dus telefonul in service mi-a trecut sa mai setez.. Am salvat numerele in agenda cu tot cu poza, am completat si profilul, cand intram in agenda telefonului imi arata ca nu este nicio info despre profil si, am dat permisiune My Orange sa acceseze agenda (posibil asta sa nu fi facut tu)... Cand intru in aplicatie, mereu ma intreaba, daca dau permisiune si, mereu, spun nu.. Nu stiu daca sunt necesari toti pasii, dar, poti incerca ce stii ca n-ai facut.. Si, daca ai mai multe numere de telefon trebuie sa lasi bifa pe numarul tau, eu, de exemplu, am 4 abonamente si, daca las bifa pe unul dintre numerele fara poza, nu mai arata poza nici la profilul My Orange..

Vio73
#StarMember
Nu mi-o lua în nume de rău, dar sincer, nu văd la ce te ajută să ai poză de profil în My Orange, mai ales că ai acces doar tu în cont.

cossmynell
Junior
Aici nu e vorba de a ma ajuta sau nu. Pur si simplu vreau sa fac chestia asta. Multe lucruri in viata nu ne ajuta si totusi le facem

Anca07
#StarMember
Salut Cosmin. Din pacate nu poti sa personalizezi My Orange cu ce poza vrei tu. Un subiect asemanator a mai fost discutat aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1993025-pun-poza-my-orange

Jay
Campion certificat

@cossmynell, pentru contul My Orange nu ai aceasta posibilitate, dar pentru aplicație, cum ai întrebat tu, exista doar varianta pe care am spus-o deja.
Ai mai jos câteva poze.
Salvare număr în agenda, acordare permisiune aplicației My Orange la agenda, bifa pe numărul respectiv si ceva răbdare, cam cateva ore bune... eu am facut pasii aseară tarziu, și, abia acum câteva minute, am putut vedea și poza.