anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot recupera punctele din campania pinata party incheiata?

Gabitssa97
Junior
Se pot recupera punctele din campania pinata party care s-a terminat ?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! Punctele pe care le primești în fiecare campanie Pinata sunt valabile doar pentru acea campanie, nu se pot folosi de la o campanie la alta. Sunt considerate concursuri diferite, de aceea se si trimit mesaje la fiecare final de concurs cu indemnul de a fi folosite. Probabil, inițial, concursul nu a fost gândit sa aibă mai multe runde, insa a prins la public și s-a continuat.. Toti am vrea sa putem folosi punctele ramase data viitoare, pentru ca se aduna destul de greu.. insa, nu știu dacă ar schimba situația pentru ca atunci am avea toți și ne-am înghesui toți.. si, problema n-ar mai fi lipsa punctelor ci premiile prea puține.. 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Din cate stiu eu, nu.
Client Orange

Vio73
#StarMember
Salutare! Din păcate, nu se pot recupera. Trebuiau folosite până la 31 ianuarie și s-au primit unele notificări in acest sens. Dar e bine că ,,spectacolul" continuă și ne putem bucura de el. Succes!

Jay
Campion certificat
Salut! Punctele pe care le primești în fiecare campanie Pinata sunt valabile doar pentru acea campanie, nu se pot folosi de la o campanie la alta. Sunt considerate concursuri diferite, de aceea se si trimit mesaje la fiecare final de concurs cu indemnul de a fi folosite. Probabil, inițial, concursul nu a fost gândit sa aibă mai multe runde, insa a prins la public și s-a continuat.. Toti am vrea sa putem folosi punctele ramase data viitoare, pentru ca se aduna destul de greu.. insa, nu știu dacă ar schimba situația pentru ca atunci am avea toți și ne-am înghesui toți.. si, problema n-ar mai fi lipsa punctelor ci premiile prea puține.. 🙂

FLo1
#StarMember
"Punctele de la Pinata” se vor cumula atunci când și minutele de la o lună la alta se vor cumula și ele. Adică NEVER and EVER. Tocmai aici e farmecul: să vezi cum trec multitudine de premii pe lângă tine doar pentru că nu ai suficiente puncte să le revendici.

And04
Senior
Salutare, @Gabitssa97 Punctele de la Pinata Party nu se pot transfera de la o editie la alta.

Viocat
Senior certificat
Daca te poti intoarce in timp da, altfel NU:). In regulamentul campaniei spune pana cand pot fi acumulate si folosite punctele pinata. Pentru campania prezenta termenul limita este 05.04.2022.