anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu pot sa folosesc My Orange ca sa pot plati factura

Ferenc
Începător
Buna. De ce nu pot sa folosesc My Orange ca sa pot plati factura?
11 Răspunsuri 11

radumsk
Junior entuziast
Buna, @Ferenc! Bun venit in comunitate! Descrie te rog mai in detaliu care este problema cu My Orange.

delfinas
#StarMember
Ferenc, bun venit in Comunitate!!! Incearca să ștergi datele din Setări - Aplicații - Aplicații - My Orange - Stocare - Ștergeti datele. Daca nu e suficient, sterge si Cache-ul tot de acolo. Asa am rezolvat eu problema cu aplicatia My Orange acum cateva zile Daca nici asa nu merge, dezinstaleaza si reinstaleaza aplicatia.

Viocat
Senior certificat
Vezi, daca nu cumva este necesar un update al aplicatiei

Bogus25ro
Junior
Buna Vezi in primul rand daca aplicatia este actualizata la zi(intri in Store si vezi daca la aplicatie iti apare Actualizare). Daca e actualizata si tot nu poti face plata incearca si un restart al telefonului.

Vio73
#StarMember
Încearcă și de pe un alt dispozitiv, de preferință PC. Dacă nu ai la îndemână, dezinstalare/ reinstalare aplicație cu relogare. Baftă!

DanielaH
Moderator
@Ferenc, te așteptăm să revii să ne spui dacă ai reușit și dacă te-au ajutat răspunsurile primite aici. Dacă nu, oferă-ne, te rog, mai multe detalii despre situația ta. Poți atașa și o captură de ecran, dacă este vorba de vreo eroare.

Viocat
Senior certificat
@Vio73 de pe pc merge dar nu primesti pinata, mai bine sa incerce din browser de pe telefon din contul My Orange.

delfinas
#StarMember
Viocat, nici din browserul de pe telefon nu primește pinata, trebuie sa folosească doar aplicația.

Viocat
Senior certificat
@delfinas ai dreptate acum am vazut EXCLUSIV DIN APLICATIE. Alta varianta ar fi accesarea aplicatiei my orange pe alt telefon/tableta daca nici dupa reinstalare nu functioneaza.

Haptic
Explorator entuziast
Verifica daca ai cardul activat in aplicatie.

Viocat
Senior certificat
@Haptic la mine functioneaza si fara card activat in aplicatie, intru in pagina de plata a facturii si introduc datele cardului.