anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Notificare enervanta My Orange acces contacte

Anonim
Neaplicabil

Este incredibil de enervanta notificarea din aplicatia My Orange care cere acces la agenda telefonica la fiecare lansare. Am lasat si feedback in aplicatie si nu s-a lansat un update care sa faca ceva in privinta asta.

Va rog sa faceti ceva pentru ca nu am de gand sa-i acces aplicatiei Orange la agenda mea si e deja extrem de enervant pop-ul ala. Si nu cred ca ma enerveaza doar pe mine.

6 Răspunsuri 6

FLo1
#StarMember

Dacă nu te adaptezi / Alegi oare să cedezi? / Sau preferi ca și soluție / Poate o revoluție? 😉

Trixen
#StarMember

Subscriu: nici eu nu vreau sa ii dau acces, iar notificarile permanente in acest sens sunt deranjante.
Daca pe telefonul meu e ok si i-am dat acces, pe telefonul de serviciu am un cont separat, o agenda separata si sunt mult mai rezervat cu permisiunile acordate. Ar fi mai util sa se scoata cu totul notificarea si sa apara un mesaj in ecranul de reincarcare PrePay (cred ca e singurul loc unde are nevoie de agenda) in care sa se spuna clar ca nu are acces la agenda si nu poate sa iti arate o lista de contacte, insa poti introduce manual numarul sau poti da tap pentru a configura accesul. 🙂

Anonim
Neaplicabil

Nimeni nimic oficial?

DanielaH
Moderator

@Anonim, am transmis feedbackul tău colegilor noștri care se ocupă de aplicația My Orange.

Anonim
Neaplicabil

Multumesc.

RafaHelper
#StarMember

Super like, am tot zis ca o sa deschid eu acesta postare dar ma bucur ca ai luat inițiativa. Si pentru mine a devenit enervant, nu înțeleg de ce ni se oferă doar 2 opțiuni, "mai târziu" si "setări". Mai trebuie adăugat un nou IF acolo 🙂