anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Exista o aplicație similară My Orange pentru Desktop-Laptop, asa cum exista pentru mobil?

Ascary
Campion certificat
Exista o aplicație similară My Orange pentru Desktop-Laptop?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Similara nu, dar nici nu cred ca este nevoie, atat timp cat exista o varianta speciala pentru desktop/ laptop .. uitandu-ma la aplicatiile pe care le am eu instalate pe telefon, niciuna nu este similara cu varianta desktop..

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Razvan
#StarMember
Deocamdată este disponibila doar prin Android și IOS, ar fi tare sa le sugeram sa dezvolte My Orange și pentru Windows/Linux.

Laura_cio
Senior
Web-ul “Contul meu” de pe https://sso.orange.ro/ a devenit aplicația “My Orange”, însă poți intra de pe laptop, urmezi “Intra in contul meu”, te loghezi cu aceeași parola ca cea din aplicație și poți accesa.

Miha_Z
#StarMember
In afara de aplicatia My orange creata special pentru accesul cu usurinta de pe mobil, a ramas in continuare valabila vechea adresa a "contului meu", cu acelasi user si parola, doar ca i-au schimbat denumirea in My orange.

Vio73
#StarMember
Nu am văzut și nu cred că există așa ceva. Poate va apărea pe viitor, dar nu stiu dacă ar fi necesară.

Jay
Campion certificat
Similara nu, dar nici nu cred ca este nevoie, atat timp cat exista o varianta speciala pentru desktop/ laptop .. uitandu-ma la aplicatiile pe care le am eu instalate pe telefon, niciuna nu este similara cu varianta desktop..

Vio73
#StarMember
Nu este nevoie, se poate accesa direct din browser.

Ascary
Campion certificat
Contul meu My Orange pentru desktop,este similar My Orange mobil