anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu imi apare detalii la sms-uri?? Si nu se poate arata de la cine am primit sms??

Claudya1987
Începător
De ce nu am detalii la sms, primite sau trimise?? Imi arata doar apeluri efectuate de mine si net,,,credeam ca este ca la desfășurător, adică tot ,,primit si trimis
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
In desfășurător nu apar SMS urile primite din același motiv pentru care nu apar nici apelurile primite, ci doar SMS uri și apeluri efectuate/ trimise. E din cauză de GDPR. Cele primite se văd doar în istoricul telefonului ... tot acolo poți verifica/ controla ce apeluri si SMS uri s-au primit.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

DanielaH
Moderator
Salut, Claudya1987! Bun venit în Comunitate! Detaliile despre apelurile și SMS-urile primite nu apar nici pe factura detaliată, nici în My Orange. Unde spui că nu îți mai apar SMS-urile trimise? Până acum ți-au apărut?

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Desfasuratorul iti va afisa doar apeluri/internet/SMS trimise de tine. Nu si primite. Cat despre SMS-uri, nu stiu de ce nu apar. La mine apar, doar ca apar ca "apeluri" de 00:01 minute.
Client Orange

delfinas
#StarMember
In desfășurător nu apar SMS urile primite din același motiv pentru care nu apar nici apelurile primite, ci doar SMS uri și apeluri efectuate/ trimise. E din cauză de GDPR. Cele primite se văd doar în istoricul telefonului ... tot acolo poți verifica/ controla ce apeluri si SMS uri s-au primit.